gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

TBMM ABD'de temaslarda bulunacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

TBMM ABD'de temaslarda bulunacak Milletvekillerinden oluşan TBMM heyeti, 1915 olayları hakkında ABD Kongresi'ne sunulan karar tasarılarına ilişkin görüş ve hassasiyetlerini iletmek amacıyla ABD'ye gidecek. TBMM Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, parlamenter heyeti, 7-11 Ekim tarihlerinde ABD Kongresi ile ilgili bakanlıklar ve diğer kuruluşlarla görüşmelerde bulunacak.
    1915 olayları hakkında ABD Kongresi'ne sunulan karar tasarılarına ilişkin görüş ve hassasiyetlerini iletecek olan TBMM heyetinde, AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu, İstanbul Milletvekili Nursuna Memecan, CHP İstanbul Milletvekili Şükrü Elekdağ ve MHP İstanbul Milletvekili Gündüz Aktan'ın bulunduğu bildirildi.

TBMM ABD'de temaslarda bulunacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Messenger Vista Teması

Messenger Vista Teması

aşağıdaki linkten msgsres.rar dosyasını indirip daha sorna rar içinden çıkaracağınız msgsres.dll dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger klasörü içine kopyalayın... Bu işlemi yapmadan önce bu dosyanın yedeğini almayı unutmayın... C:\Program Files\MSN Messenger klasöründe aynı dosyadan bir tane daha var bunu farklı bir dizine kopyalayıp yedekleyin ve işlemi daha sonra yapın... dikkat...
  2. TBMM Görev ve Yetkileri

TBMM Görev ve Yetkileri

tbmm görevleri tbmm yetkileri nelerdir nin yetkileri nelerdir nin başka hangi vardır başka hangi var Hükümet sistemi ne olursa olsun bütün temsili rejimlerde parlamentoların kanun yapma hükümeti denetleme ve devlet bütçesini kabul etme gibi 3 temel fonksiyonu vardır.Parlamenter bir rejim kuran T.C. Anayasası TBMM’ye parlamentoların bu 3 klasik yetkisini vermiştir.Bunların dışında da...
  3. Şeftalili Düğün Teması

Şeftalili Düğün Teması

Şeftali ve krem tonlarından oluşan Vintage bir düğün örneği bu. Ama öyle çıtı pıtı çiçekler, yemekler, objeler kullanılmış ki gerçekten hepsini bir kerede ağzıma atmak istedim. Aperatif olarak meyveli tartlar ve şeftaliler sunularak başlıyor düğün. Genel olarak dekorda vintage objeler kullanılıyor, ancak gerçekten eski değil bunlar. Pırıl pırıl. Lavanta kokmuyorlar. Danteller bile...
  4. göz temasi

göz temasi

merhaba, hoslandigim biri var,onu ne zaman görsem ona bakamiyorum. göz temasi kurmak istiyorum ama olmuyor:( bana baktiginda basimi ceviriyorum istemeden. cesaret edip yüzüne bakamiyorum:( cesaretim gelmesi icin ne yapabilirim? off,cokmu utangacim :( cevaplarinizi bekliyorum lüütfen...

Sayfayı Paylaş