gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tc ile 2022 evrak takibi sorgulama

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim, Özürlü engelli ve 65 yaş üstü emekli aylığı alanların başvurularında evrak takibi sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını sizlere anlatıyorum. Tc kimlik numarası ile Engelli 2022 Emekli başvurusu ve evrak takibi işlemleri nasıl yapılmaktadır ?

Değişen yeni Emeklilik yasası tabiki engelli vatandaşlarımızada yenilikler getirdi. Sizler daha önceden engelli maaşı almak üzere başvuru yapmış ve reddedilmiş iseniz artık yeniden başvurunuzu yapabileceksiniz. Şimdi bu konumuzda sizlere engelli başvurusu sonrası evrak verildikten sonra nasıl evrak aranıyor, durum ne olmuş, nasıl evrak takibi yapıyorsunuz onu anlatmaya çalışacağız.

Sizler Sosyal GÜvenlik Kurumu ( SGK ) tarafından açılmış olan resmi sorgulama sayfası üzerinden sorgulamalarınızı TC kimlik numaralarınız ile yapabiliyorsunuz.

Evraklarınızı sorgulamak için lütfen aşağıdaki link ile bağlantıya gidiniz.

2022 EVRAK TAKİBİ SORGULAMA >>> TIKLAYINIZ

Resimde gördüğünüz yere tc kimlik numaranızı yazıyor ve sağ tarafdan verdiğiniz evrağın sadece yılını seçip evrak ara butonuna basıyorsunuz. Bizler bu konuyu sizler için araştırırken olaki sizlere yanlış bilgi vermiş olabiliriz. Bildiğiniz başka yöntem yada başka bir arama şekli var ise lütfen konumuzdan bize ulaşarak işlemi nasıl yaptığınızı anlatın. Bizde, bize gönderdiğiniz anlatımın altına isminizi yazalım ve size teşekkür edelim.

2022SORGULAMA.COM

Tc ile 2022 evrak takibi sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2022 evrak takibi

2022 evrak takibi

arkadaşlarım 2022 sayılı kanuna göre evrak takibinin yapıldığı bir link varmış. Tc kimlik numarasını girerek takip uygulamasına bakabiliyormuşuz bu linki aradım ama bulamadım bana yardımcı olun nolur
  2. 2022 Sayılı Kanunla Online Evrak Takibi Linki Burada

2022 Sayılı Kanunla Online Evrak Takibi Linki Burada

2022 sayılı kanunla evrak takibi online link nereden öğrenebilirim yeri sitesi ile ilgili bilgiler burada melekler İşlemde olan veya olmayan evraklarınızı takip etmek artık çok kolay melekler :) İnternet üzerinden sorgulama ve takiplere e-devlet ile başlayan devlet,artık sgk nda ki işlemde olan olmayan tüm evraklarınızı evinizden çıkmadan internetten öğrenmenize olanak sağlıyor.Bunun için...
  3. Mahkeme Dosya Sorgulama Tc İle

Mahkeme Dosya Sorgulama Tc İle

Mahkeme Dosya Sorgulama Tc İle nasıl sorgulanıyor arkadaşlar Mahkeme Dosya Sorgulamam lazım.
  4. Tc ile ssk sorgulama

Tc ile ssk sorgulama

Tc kimlik no Edevlet ile şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara...
  5. Tc İle GSS BORÇ SORGULAMA

Tc İle GSS BORÇ SORGULAMA

GSS BORÇ SORGULAMA Kısaca GSS olarak adlandırılan şey aslında Genel Sağlık Sigortasıdır. Genel Sağlık Sigortası, geçtiğimiz yıllarda Hükümetimiz tarafından startı verilerek devreye alınan bir sistem. Bu sistemle az geliri olanların ( belirli kriterler ile belirleniyor ) devlet tarafından hastalık kaza durumlarında hastanelerden yararlanması için oluşturuldu. Aslında bir havuzda toplanan...

Sayfayı Paylaş