gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tc nosu ile askerlik sorgulanır mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

TC nomu yazıp askerlik bilgilerimi öğrenebileceğim bir site var mı? Böyle birşey olabiliyor mu ? İlla askerlik şubesine mi gitmem lazım ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer acemi Birliği sorgulama işlemi yapacaksanız nasıl yapıcağınız konusunda sizler için hazırlanmış alt kısımda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BURAYA tıklayınız...

tc nosu ile askerlik sorgulanır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerlik sorgulama tc kimlik no ile

Askerlik sorgulama tc kimlik no ile

ARkadaşlarım tc kimlik numaram ile askerlik sorgulaması yapmak istiyorum ama tam olarak hangi linkten olduğu hususunu bilmiyorum. Bana yardım edin lütfen.
  2. askerlik celp dönemleri nerden sorgulanır

askerlik celp dönemleri nerden sorgulanır

Nişanlım askere gidecek ,askerlik celp dönemlerini nerden sorgulamamız gerekiyor ?
  3. Tc ile ssk sorgulama

Tc ile ssk sorgulama

Tc kimlik no Edevlet ile şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara...
  4. Tc ile okul bulma öğrenme

Tc ile okul bulma öğrenme

Tc kimlik numarası kullanarak okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri Tc kimlik no ile okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri nasıl yapılıyor. Sizlere şimdi güzel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum sayın veliler. Yeni sistemde çocuğunuzun hangi okula gideceğini online tc kimlik numaralarını girerek yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey e okul sistemine girerek tc kimlik...
  5. Tc İle GSS BORÇ SORGULAMA

Tc İle GSS BORÇ SORGULAMA

GSS BORÇ SORGULAMA Kısaca GSS olarak adlandırılan şey aslında Genel Sağlık Sigortasıdır. Genel Sağlık Sigortası, geçtiğimiz yıllarda Hükümetimiz tarafından startı verilerek devreye alınan bir sistem. Bu sistemle az geliri olanların ( belirli kriterler ile belirleniyor ) devlet tarafından hastalık kaza durumlarında hastanelerden yararlanması için oluşturuldu. Aslında bir havuzda toplanan...

Sayfayı Paylaş