gebe
  1. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

TC

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında canelif tarafından paylaşıldı.

SITE YÖNETIMI LÜTFEN BU ARA ORTADA DOLASAN TC KALKIYOR SÖYLENTILERI ILE ILGILI BILGI VERIRMISINIZ:))):bayraks:

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sağlık Bakanlığı facede TC çılgınlığı hakkında Resmi bir açıklamada bulundu. Son günlerde isimlerinin önüne T.C. ibarelerini ekleyerek provoke olan milyonlarca insanın yanıldığını Sağlık Bakanı Müezzinoğlu resmi olarak ifade etti.
    Müezzinoğlu, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında ”TC’‘ ibaresinin kaldırılması ile ilgili soru üzerine, hastanelerin ve bakanlığa bağlı kuruluşların, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın kurumsal yapısının altındaki kurumlar olduğunu kaydederek, ”Dolayısıyla kurumsal yapımız bu şekilde devam edecek” diye konuştu.

”Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı” ibaresinin devam edeceğini vurgulayan Müezzinoğlu, ”Onun altında ‘İstanbul Ümraniye Kamu Sağlığı Hastanesi’ diyor. Burada ayrıca TC kullanılmasının bir mantığı yok” ifadesini kullandı.

3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    tesekürler titanim.:):)

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:tik::tik:

canelif bunu beğendi.
TC konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc no öğrenmek istiyorum tc öğrenmek istiyorum öğrenme yeni kimlikleri kimlik kartı tc numaramı öğrenmek istiyorum yazdım arkadaşlarım bir ton site çıktı bulana kadar kelimenin tam anlamıyla verem oldum :) İstedimki sizler aramayın. Tc kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız tıkılayın :A:A Bu arada yakın zamanda elektronik kimlikler çıkacak arkadaşlarım dost hısım ve akrabalara duyrulur :)...
  2. Tc ile ssk sorgulama

Tc ile ssk sorgulama

Tc kimlik no Edevlet ile şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara...
  3. Tc ile okul bulma öğrenme

Tc ile okul bulma öğrenme

Tc kimlik numarası kullanarak okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri Tc kimlik no ile okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri nasıl yapılıyor. Sizlere şimdi güzel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum sayın veliler. Yeni sistemde çocuğunuzun hangi okula gideceğini online tc kimlik numaralarını girerek yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey e okul sistemine girerek tc kimlik...
  4. Tc kimlikle dava sorgulama

Tc kimlikle dava sorgulama

Tc kimlikle dava sorgulama dosya sorgulama Tc kimlikle dava dosya sorgulama, Tc Kimlikle Mahkeme sorgulama Adıma açılmış mahkeme var mı öğrenme Özellikle ülkemizde yaşanan Boşanma patlamaları, ya da ödenmeyen kredi kartları borçları, cep telefonu firmaları…. Bir çok yer sizi ödenmeyen borçtan dolayı mahkemeye verebiliyor. Özellikle adres te değiştirmiş iseniz bunu bir şekilde...
  5. Tc kimlikle haciz sorgulama

Tc kimlikle haciz sorgulama

TC kimlik İle e-Haciz Sorgulama Adıma haciz var mı sorgulama öğrenme !! Günümüzde artık sadece kimlik numarası ile resmi ve önemli pek çok bilgiye ulaşmak mümkün. TC kimlik numaraları ile yapılan binlerce arama seçeneği bulunurken, bu başlıklardan biri de TC kimlik ile Haciz sorgulama başlığıdır. Sadece bir link ve kimlik numarası ile haciz bilgileri gibi önemli ve kişiye özel olması gereken...

Sayfayı Paylaş