gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

TCDD, 140 gayrimenkulü satıyor

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Halktan teklif alma yöntemiyle 140 adet taşınmaz gayrimenkul satılacak.. TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, muhtelif bölge müdürlüklerinde bulunan toplam 140 adet taşınmaz gayrimenkulünü satıyor. Mülkiyeti TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğüne ait 1, 2, 3, 4, 5, 6. ve 7. Bölge Müdürlüğü sınırları içindeki işletmecilik faaliyetleri kapsamı dışında kalan 140 adet taşınmaz, Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş. aracılığıyla halktan teklif alma yöntemi ile peşin olarak satılacak. Halktan teklif alma toplantısına katılacak olanlar, şartnamede belirtilen taşınmazların her biri için nakit katılım bedeli ödeyecek. En yüksek teklifi veren alıcı, teklif bedeli üzerinden yüzde 10 oranında ek teminatı en geç toplantıyı takip eden 5 gün içinde mesai bitimine kadar ilgili hesap numarasına yatıracak.

Satışlar, 26 Şubat 2008 tarihinde saat 14.00'de İstanbul Eskidji Yenibosna merkez olmak üzere ses ve/veya görüntülü bağlantı ile Ankara Sürmeli Oteli Eskidji İzmir Bölge Ortaklığı ve Adana Mavi Sürmeli Otelinde gerçekleştirilecek.

Satışa çıkarılan taşınmazların bulundukları yerler ve cinsleri şöyle: "İstanbul 1. bölge (arsa, dubleks konut), Sakarya 1. bölge (arsa), Ankara 2. bölge (arsa), Karabük 2. bölge (su pompa binası), Niğde 2. bölge (arsa), Zonguldak 2. bölge (arsa), Balıkesir 3. bölge (arsa), İzmir 3. bölge (arsa), Amasya 4. bölge (arsa), Erzincan 4. bölge (tarla), Erzurum 4. bölge (istinat binası ve müştemilatı, arsa, ahır, ev ve avlusu), Kars 4. bölge (bina ve pompa yeri, arsa, arsalı kagir ev), Samsun 4. bölge (arsa), Sivas 4. bölge (arsa, tarla, kagir amele barakası, ham toprak), Elazığ 5. bölge (kagir dükkan, kagir ev, arsa, susuz tarla), Malatya 5. bölge (arsa), Adana 6. bölge (kagir eski istasyon binası ve müştemil demiryolu tek olarak satılacak, imar parseli, arsa), Mersin 6. bölge (parsel), Niğde 6. bölge (tarla), Osmaniye 6. bölge (arsa, arsalı kagir dükkan, kagir fırın, kagir lokanta binası), Burdur 7. bölge (arsa), Isparta 7. bölge (arsa)"

TCDD, 140 gayrimenkulü satıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TCDD, Suriye'ye lokomotif üretecek

TCDD, Suriye'ye lokomotif üretecek

AA muhabirinin TCDD Genel Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, iki ülke demiryolu idarelerinin 2004 yılında vardıkları mutabakat çerçevesinde işbirliği protokolü imzalandı. Demiryolu altyapısının yanı sıra kullanılan yük ve yolcu vagonlarını revize etmeyi hedefleyen Suriye Demiryolları, TCDD'nin bu konularda desteğini istedi. Daha sonra iki ülke demiryolu idarelerinin iştirakiyle...
  2. Taşınmaz Yüreğin Aşktır Gayrimenkulü...

Taşınmaz Yüreğin Aşktır Gayrimenkulü...

Kırılmaya yüz tutmuş kelimelerin isyanından başlıyorum kendimi aynaların pullu sırrından dökmeye Eski bir hezimetin an be an çoğalan esmerliğinde sızlıyor yalnızlık denilen işgüzâr oyun Sök beni yaranın tınlayıp durduğu beyaz kâğıt hiçliğinin satır önlerinden, gör nasıl hıçkırıp delirecek şair o zaman Nedeni bana kalan susuşun namsızlığı içimizi kötüye çıkaran Ey dağ çiçeği Uyu ve rüyama...
  3. satıyorum

satıyorum

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)
  4. Papağan satıyorum

Papağan satıyorum

aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....
  5. Çıtçıtlarımı satıyorum

Çıtçıtlarımı satıyorum

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

Sayfayı Paylaş