gebe
  1. TİTAN

    TİTAN *Melekler Mekanı*

    Kayıt:
    21 Eylül 2012
    Mesajlar:
    14.192
    Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

    Tchibo Çocuklar Yaza Hazır 15 Nisan Kampanyası

    Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

    Bu sayfa; Tchibo Çocuklar Yaza Hazır 15 Nisan Kampanyası konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ünlü kahve markası Tchibo reklamlarından da anlaşılacağı üzere sadece kahve satmıyor. Çeşitli temalarla değişik ürünler belli aralıklarla indirimli fırsat ürünleri olarak satışa sunuluyor. Bugünün teması ise Çocuklar Yaza Hazır. Çocuklar ve bebekler için kaliteli kıyafetler, oyuncaklar, mayo ve bikiniler 3 al 2 öde kampanyasıyla sizleri bekliyor. Hiç durmayın tchibo.com adresini tıklayın indirimli ürünlere sahip olun..


    [​IMG]

     
Tchibo Çocuklar Yaza Hazır 15 Nisan Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Akıllı Çocuk Sofrası' kampanyası

    'Akıllı Çocuk Sofrası' kampanyası

    akılı cocuklar Gıda sektöründe faaliyet gösteren Banvit şirketi ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ve Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü danışmanlığında düzenlenen kampanya, Ritz Carlton Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdür Yardımcısı Timur Şeyhoğlu, toplantıda, kampanyanın sağlıklı vücut ve beyinlere sahip...
  2. Bugün (15 Nisan) Doğanlar

    Bugün (15 Nisan) Doğanlar

    15 nisanda doğanlar 15 nisanda doğanların özellikleri nisan doğanlar nisan doğanların özellikleri Sevgiye çok önem verirler ve ihmal edilmeye gelemezler. Cinsellik onlar için önemlidir.. İlişkilerinde önce mantık ve akıl derken, her konuda kendilerine güvenirler. Sezgi gücü, diğer kişilere benzemeyen bir farklılık verir. Algılamaları güçlüdür. Fiziksel özelliklerini ön plana çıkmasından...
  3. Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası

    Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası

    Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgi! Merhaba arkadaşlar. Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgisi olan var mı, varsa şayet banada bilgi versin acilen :)
  4. Turkcell Her Yöne Dakika Hazır Kart Kampanyası

    Turkcell Her Yöne Dakika Hazır Kart Kampanyası

    Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası Turkcell Her Yöne Dakika Hazır Kart Kampanyası Hattı Turkcell olan Melek'lerimiz ve misafirlerimizi için, Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakkia Kampanyası hakkında bilgilere yer veriyoruz bu sayfamızda. Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası Hakınnda Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ BURAYA Melek'lerim. :)
  5. Ikea'dan Mutfak Kampanyası Nisan 2013

    Ikea'dan Mutfak Kampanyası Nisan 2013

    Bu sayfa; Ikea'dan Mutfak Kampanyası Nisan 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 1 Mart- 2 Haziran tarihleri arasında Ikea Aile kart kullanarak yapacağınız 3050 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj Ikea'dan hediye. Üstelik Axess kartınıza 12 ay taksit ve 4 ay erteleme imkanı da mevcut. Tüm Ikea'larda % 20 beyaz eşya indirimi sizleri bekliyor..

Sayfayı Paylaş