gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Td Aşısı Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Td Aşısı Nedir nasıl yapılır bu konuda annelerin bana bilgi vermesini rica ediyorum evet anne melekler Td Aşısı Nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Td Aşısı Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bcg Aşısı Nedir

Bcg Aşısı Nedir

Kızlar Bcg Aşısı Nedir ne işe yarar acaba ?
  2. Bcg Aşısı nedir nasıl yapılır

Bcg Aşısı nedir nasıl yapılır

Bcg Aşısı Nasıl Yapılır Bcg Aşısı Nasıl Yapılmaktadır Merhaba Melek'ler, halk arasında verem aşısı olarak bildiğimiz Bcg Aşısı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu yazımızda yer veriyor ve Bcg Aşısı nasıl yapılır diyen herkesin sorusunu yanıtlıyoruz :) Bcg Aşısı (verem aşısı) deri içerisine verilerek uygulanır. Eskiden ağız yoluyla uygulanırmış ancak bağışıklık oluşturacak kadar...
  3. Td Aşısı İle İlgili Bilgiler

Td Aşısı İle İlgili Bilgiler

Td Aşısı Kaç Doz Yapılır Td Aşısı Kaç Doz Td aşısı nedir Td aşısı, doğurganlık çağı boyunca toplamda 5 kez vurulması gereken tetanoz aşısıdır melekler :) Aşılama koldan enjeksiyon yolu ile yapılır. Ülkemizde yürütülmekte olan programa göre anne adayları doğum öncesi bakım esnasındaki kontrollerde en az iki doz tetanoz aşısı almaktadırlar. Tek doz aşının hiçbir koruyuculuğu yoktur, ikinci...
  4. Mmr Aşısı Nedir

Mmr Aşısı Nedir

Mmr Aşısı Nedir? Arkadaşlar merhaba bir aşı adı duydum da acaba bu bildiğimiz aşılardan birinin tıp adı mı Mmr Aşısı:S
  5. Gebelik aşısı nedir?

Gebelik aşısı nedir?

Gebelik aşışı olarak bahsi geçen tedavide amaç kadının rahim içinde embriyonun gömülmesini sağlayacak biyolojik maddelerin elde edilmesi ve tüp bebek tedavisinde kullanılmasıdır. Bununla ilgili ilk bilimsel araştırma 2006 yılında yayınlanmıştır (1). Bu çalışmaya göre klinik gebelik oranlarının tekrarlayan başarısızlığı olan çiftlerde standart uygulamada % 11,1 iken gebelik aşısı uygulandığında...

Sayfayı Paylaş