gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tebrik Ederim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Artık sensizliği umursamıyor muyum nedir? Geceleri hala aklıma geliyorsun ama ne hayallerimde nede rüyalarım da istemiyorum artık seni… Seni hatırlatan her anı, her şarkı, beraber gidilen her köşe başı bana boş ve manasız geliyor…. Kimdi bunlara her baktığında ağlayan? Yüreğinin kanamasından nefes alamayan… ben mi?
    Ara sıra senden haberler geliyor, gözlerime bakarak anlatıyorlar. Acımı görmek için, bundan zevk almak için…. Onlara bakıyorum… anlattıkları sana deli gibi aşık olan bana değil ki… kime anlatıyorlar seni? Ben seninle vardım, ben sende kayboldum, ben sende yok oldum…. yerime gelen seninle ilgilenmiyor ki…. Ufak da olsa bir ipucu arıyorlar gözlerimin içinde…. Ama artık .
    bulamazlar

Kim seni sevdiyse o senin gidişinle öldü….

Yeni birisiyim artık ben… hiç bir şey acıtmıyor canımı… Seninle birlikte duygularım da gitti benim. Gözümden bir damla yaş akmıyor, kanayan bir yüreğim yok artık…

Bunun için mi girdin hayatıma….

Benden yeni bir ben yaratmak için mi?

Eski ben bu dünyaya dayanamayacak kadar mı zavallıydı ki bir an önce yok edilmesi gerekiyordu? Görevin bu hayata devamımı sağlamak mıydı?
    Görevin beni yüreksiz bırakmak mıydı?

Umarım başarının zaferini yudum yudum içiyorsundurUmarım aldığın yüreğimi tepe tepe kullanıyorsundur

nasıl olsa o hep senindi

Yarattığın yeni ben’in artık ne sana ne bir yüreğe ihtiyacı var….

Tebrik ederim

Tebrik Ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz'a Tebrikler!

Beyaz'a Tebrikler!

Ünlü şovmen, TSK'nın Kuzey Irak'taki operasyonlarda 5 şehit vermesi üzerine programını yarıda kesti. Cuma akşamları Kanal D'de yayınlanan Beyaz SHOW'un sunucusu Beyazıt Öztürk programı yarıda kesti. Türk silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'ta yürüttüğü kara operasyonunda 5 şehit haberinin gelmesini, program sırasında öğrenen Beyazıt Öztürk, programın eğlence programı olduğunu söylerek...
  2. Tebrik

Tebrik

Tebrik etmek yahut edilmek darlıktan genişliğe, yoksulluktan zenginliğe geçmeye; Bazen tebrik etmak yahut edilmek, taziyede bulunmaya (baş sağlığı dilemeye) delalet eder.Rüyada bir bayram ve sair sebeplerden dolayi tebrik edildiginizi veya sizin baska birini tebrik ettiginizi görmek, bütün sikintili günlerin artik arkada kaldigina ve ferah günlere kavusacaginiza delalet eder. Bir baska...
  3. Tebrik ederim!!!!

Tebrik ederim!!!!

Artık sensizliği umursamıyormuyumdur nedir ? Geceleri halen aklıma geliyorsun ama ne hayallerim de nede rüyalarım da istemiyorum artık seni.. Seni hatırlatan her anıher şarkı sözleri her beraber gidilen köşe başı bana manasız ve boş geliyor. Kimdi bunlara her baktığımda ağlayan ? Yüreğinin kanamasından nefes alamayan benmi _? Arasıra senden haberler geliyor gözlerime bakarak...
  4. Ramazan Tebriği

Ramazan Tebriği

ramazan tebriği Tüm Meleklerin Ramazan-ı Şerif'i Mübarek Olsun...
  5. tebrik kartı

tebrik kartı

tebrik kartına adre ve isim yazılırmı

Sayfayı Paylaş