gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tebrik kartı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tebrik kartına adre ve isim yazılırmı

tebrik kartı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tebrik Kartları

Tebrik Kartları

tebrik yazısı örnekleri tebrik kartı yazıları yazısı örneği kartı örnekleri yazıları Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: -...
  2. Beyaz'a Tebrikler!

Beyaz'a Tebrikler!

Ünlü şovmen, TSK'nın Kuzey Irak'taki operasyonlarda 5 şehit vermesi üzerine programını yarıda kesti. Cuma akşamları Kanal D'de yayınlanan Beyaz SHOW'un sunucusu Beyazıt Öztürk programı yarıda kesti. Türk silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'ta yürüttüğü kara operasyonunda 5 şehit haberinin gelmesini, program sırasında öğrenen Beyazıt Öztürk, programın eğlence programı olduğunu söylerek...
  3. Tebrik

Tebrik

Tebrik etmek yahut edilmek darlıktan genişliğe, yoksulluktan zenginliğe geçmeye; Bazen tebrik etmak yahut edilmek, taziyede bulunmaya (baş sağlığı dilemeye) delalet eder.Rüyada bir bayram ve sair sebeplerden dolayi tebrik edildiginizi veya sizin baska birini tebrik ettiginizi görmek, bütün sikintili günlerin artik arkada kaldigina ve ferah günlere kavusacaginiza delalet eder. Bir baska...
  4. Tebrik ederim!!!!

Tebrik ederim!!!!

Artık sensizliği umursamıyormuyumdur nedir ? Geceleri halen aklıma geliyorsun ama ne hayallerim de nede rüyalarım da istemiyorum artık seni.. Seni hatırlatan her anıher şarkı sözleri her beraber gidilen köşe başı bana manasız ve boş geliyor. Kimdi bunlara her baktığımda ağlayan ? Yüreğinin kanamasından nefes alamayan benmi _? Arasıra senden haberler geliyor gözlerime bakarak...
  5. 2012 Yılı Berat Kandili İçin Şık Tebrik Kartı Örnekleri

2012 Yılı Berat Kandili İçin Şık Tebrik Kartı Örnekleri

2012 Berat Kandili Tebrik Kartı Berat Kandili kutlama kartları 2012 Sevgili melekler, mübarek 3 aylar içindeyiz bildiğiniz gibi ve Ramazan ayı öncesi son kandil olan Berat Kandili de iki gün sonra dualarla kutlanacak. Bu makalemizde ise Berat kandili gecesi sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz 2012 Berat Kandili tebrik kartı örnekleri ile sizleri başbaşa bırakıyor ve şimdiden kandiliniz...

Sayfayı Paylaş