gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tebrik

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tebrik etmek yahut edilmek darlıktan genişliğe, yoksulluktan zenginliğe geçmeye; Bazen tebrik etmak yahut edilmek, taziyede bulunmaya (baş sağlığı dilemeye) delalet eder.Rüyada bir bayram ve sair sebeplerden dolayi tebrik edildiginizi veya sizin baska birini tebrik ettiginizi görmek, bütün sikintili günlerin artik arkada kaldigina ve ferah günlere kavusacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir seyi tebrik etmek taziye vermege isarettir. Bazen de rüyada tebrik etmek, darliktan, genislige, fakirlikten kurtarip zengin olmaga isarettir.

Tebrik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tebrik Kartları

Tebrik Kartları

tebrik yazısı örnekleri tebrik kartı yazıları yazısı örneği kartı örnekleri yazıları Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: -...
  2. Beyaz'a Tebrikler!

Beyaz'a Tebrikler!

Ünlü şovmen, TSK'nın Kuzey Irak'taki operasyonlarda 5 şehit vermesi üzerine programını yarıda kesti. Cuma akşamları Kanal D'de yayınlanan Beyaz SHOW'un sunucusu Beyazıt Öztürk programı yarıda kesti. Türk silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'ta yürüttüğü kara operasyonunda 5 şehit haberinin gelmesini, program sırasında öğrenen Beyazıt Öztürk, programın eğlence programı olduğunu söylerek...
  3. Tebrik Ederim

Tebrik Ederim

Artık sensizliği umursamıyor muyum nedir? Geceleri hala aklıma geliyorsun ama ne hayallerimde nede rüyalarım da istemiyorum artık seni… Seni hatırlatan her anı, her şarkı, beraber gidilen her köşe başı bana boş ve manasız geliyor…. Kimdi bunlara her baktığında ağlayan? Yüreğinin kanamasından nefes alamayan… ben mi? Ara sıra senden haberler geliyor, gözlerime bakarak anlatıyorlar. Acımı...
  4. Ramazan Tebriği

Ramazan Tebriği

ramazan tebriği Tüm Meleklerin Ramazan-ı Şerif'i Mübarek Olsun...
  5. tebrik kartı

tebrik kartı

tebrik kartına adre ve isim yazılırmı

Sayfayı Paylaş