gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tecrübe puanları

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

benim aminlerime ve modlarıma iki sorum olacaktı:bu tecrübe puanlarımızı kim neye göre yükselttir ve acaba açtığımız tüm konular unutulmadan okunup değerlendiriliyor mu?teşekkürler:)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tatlim daha öncede anlatmistim :)
    Tecrübe puanlarini, sen haric, buradaki HERKES belirliyor :)

Yani her konuya rep alacak degilsin elbet, tecrübe puanlarinin actigin konunun kalitesi ile alakali bisey... :)

Mesele cok begenilen bir konu acarsin, ve bizler buna Rep veririz, nekadar rep alirsan, okadar cogalir tecrübe puanlarin...

Bu tabiki actigin her konu icin gecerli degil, mesela bir konudan rep almazsan, o unutlumus anlamina gelmez tatlim.. :)
    sadece fazla begeni toplamamis olmaya bilir :)

Bu arada rep nasil verilir, onuda ayriyetten burdan ögrenebilrisin ... :)

http://www.meleklermekani.com/uye-yardim-bolumu/155147-rep-nasil-veriliyor.html

3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ben henùz alamadim saglik olsun nasil verildiginide bilmiyorum

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Canım Hercai meleğimiz nasıl rep alınır nasıl verilir tek tek anlatmış okuyabilirsin..

Tecrübe puanlarini, sen haric, buradaki HERKES belirliyor :)

Yani her konuya rep alacak degilsin elbet, tecrübe puanlarinin actigin konunun kalitesi ile alakali bisey... :)

Mesele cok begenilen bir konu acarsin, ve bizler buna Rep veririz, nekadar rep alirsan, okadar cogalir tecrübe puanlarin...

Bu tabiki actigin her konu icin gecerli degil, mesela bir konudan rep almazsan, o unutlumus anlamina gelmez tatlim.. :)
    sadece fazla begeni toplamamis olmaya bilir :)

Bu arada rep nasil verilir, onuda ayriyetten burdan ögrenebilrisin ... :)

http://www.meleklermekani.com/uye-ya...veriliyor.html

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tşkler hercai acıklama için :)

tecrübe puanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS'de Puanlar

SBS'de Puanlar

YBP - Yıl Sonu Başarı Puanı Yıl Sonu Başarı Puanı; ilköğretimin 6., 7. ve 8.sınıflarında, öğrencinin o yıl derslerden aldığıyıl sonu puanlarının haftalık ders saati ile çarpılarak elde edilen ağırlıklı puan toplamının, haftalık derssaati toplamına bölümü ile hesaplanan puandır. Öğrencinin yıl boyunca aldığı ders notları e-okul sistemine okul yönetimi tarafından işlenecektir. Her ders yılı...
  2. tecrübe puanı nedir?

tecrübe puanı nedir?

kızlar bu tecrube puanı ne oluyor yaw kım verıyo bana verılmıs:piha: cok mutlu oldum da... daha 2 olmus ama olsun yenıyım zaten ben ama nerden nasıl gelıyo acıklarsanız sevınırım bılmıs olurum ne ıcın aldıgımı:laugh:
  3. Puan Diyeti

Puan Diyeti

Diyetten vazgeçemeyen hergüne yeni bir diyet ile başlayan melişlerim.Biliyorum bıktınız usandınız artık.Ama ne yapalım sizin için en iyisini bulmaya çalışıyorum bende:DBir çok diyet sunduk sizlere sizler de hemen ehemn hepsini denediniz ama işe yaramadı.Bir de bu diyeti deneyin.Sanırım bu sefer istediğiniz bir diyet ile karşı kaşrıyasınız.Çünkü yediklerinizi puanlandırarak...
  4. Demet Akalın - Tecrübe Şarkı Sözü

Demet Akalın - Tecrübe Şarkı Sözü

demet akalın tecrübe şarkı sözü Ne diyebilirim ki bomba bir parça daha :) Kime bu caka bu hava Seni Herkes İyi Tanıyor İki Cümlelik Yalan Bir Sözün Bir Sözünü Tutmuyor Şımarık Dengesiz Halin Uzaktan Bile farkediliyor Eş Dost Arkadaş Hergün Durmadan Seni Konuşuyor Bu Ne Cesaret Sanki Felaket Neresinde bunun asalet Güzel Oyundu Ama Bozuldu Herşey Çoktan Unutuldu Zamanın...
  5. Tecrübe edilmiş dilek duası

Tecrübe edilmiş dilek duası

bu duayı bir kere okudum duan o kadar önemli değil ama olmasını çok istediğim bişey bundan dolayı 7kere okumama gerek varmı ?

Sayfayı Paylaş