gebe
  1. Duru_85

Duru_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tecrübelerinize ihiyacım var

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Duru_85 tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Bir konuda size danışmak istiyorum biz 3 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz:bebeğim: ( dr kontrolleri yapıldı sorun yok) benim reglim çok dakikti korunmayı bırakana kadar ancak 3 aydır düzeni çok değişti neden olabilir sizce? ve bu ayki reglimden sonra yumurtlama dönemindeki belirtiler var bende göğüs ağrısı-acısı bel ağrısı böyle bişey yaşayan var mı?

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba öncelikle inşallah bebeğiniz en kısa sürede gelir...
    eğer düzenli regl düzensizleşmeye başlarsa hamilelik yakındır. ben de aynı şeyi yaşamıştım. ama bu arada stresten uzak durmak gerekir, bazen stres de gecikmesine sebep oluyor. bence belirtilere hiç takılma, bebiş geleceği zamanı bilir :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu konuyu yani bebek konusunu belirtileri vs vs.. çok fazla takıntı haline getirmeyin. Eminim ki, kısa bir zaman da hamilelik haberinizi alacağız buradan:) Hayırlısı olsun:)

4. Duru_85

Duru_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler cevabınız için ilk kez 11 gün gecikti temmuzda bu ayda 3 gün rotarlı geldi :) evet haklısın takıntı haline getirmemek gerekiyor beynimle savaşıyorum :) bu kadar çok isterken nası olucak bilmiyorum ama düşünmemeye çalışıyorum puzzle başladım 1000 parçalık kitap okuyorum vs aklımı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum :)

Tecrübelerinize ihiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Canım meleklerim. Benim sorunum öyle üzülünecek bir sorun değil ama benim canımı çok sıkıyor.Çalışan bir hanımım ve evin işlerin ve ev halkına yetişemiyorum. İki kızım var .Biri 8 ,biri henüz 1 yaşında.Akşam işten geç çıkıyorum eve gidince full time diğer mesai başlıyor.En çok üzüldüğüm çocuklarıma yeterince zaman ayıramamak. bir de ev işlerini ucu kaçınca evde tam bir kaos.Malum bebek...
  2. tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

güzel melişlerimizin arasında tüpbebek annelerimiz de muhakkak vardır..o tatlı güzel annelerimizden tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istiyorum..örneğin kaçıncı denemelerinde gebe kaldıkları*hazırlanırken neler yaşadıkları*kaç ay istirahat etmek zorunda kaldıkları*hamilelik boyunca neler yaşadıkları vs.artık gönlünüzden ne koparsa..hadi melişlerim bekliyoruz..
  3. yardım edin tecrübelerinize güveniyorum.

yardım edin tecrübelerinize güveniyorum.

slm arkadaşlar. ben altı aylık evliyim ve ilk defa bu ay adet olmadım şuan 10 gün oldu ve 7. günde idrar testi yaptım negatif çıktı. ama daha sonra yazılanları okudum ve sabah yapmalıymışım ne kadar doğru ben öğle gibi yaptım çok istiyoruz yardım edin lütfen ...
  4. epidural olanlar tecrübelerini yazarmı?

epidural olanlar tecrübelerini yazarmı?

Merhaba.İlk bebeğim suyum azaldığı için sezaryenle doğdu şimdi ikinci geliyor.Tam 34 haftalığım.Epidural düşünüyorum ama tecrübeli annelere sormak lazım tabi :)
  5. spinal anestezi ile sezeryan olanlar bizle tecrübelerini  paylaşabilirmi

spinal anestezi ile sezeryan olanlar bizle tecrübelerini paylaşabilirmi

spinal anestezi ile sezeryan olanlar bizle tecrübelerini paylaşabilirmi? yada olacak olanlar hislerini endişelerini...

Sayfayı Paylaş