gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

tecrubelerınıze ıhtıyacım var

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

selam canlar ben yenı uye oldum bırsey sorcaktım sıze ben şimde 5 agustos adet oldum ve 13unde eşimle beraber oldum yumurtlama donemımdı ve 18ınde kahverengı leke geldı 19undada ıs camasırımda lekelenme oldu (ha bırde leke gelmeden once kasıklarımda agrılar oldu)dunde bugunde bel agrısıyla uyandım bugunde ara ara sol kasıgıma agrı gırıyor...Kahve leke hıc olmadık bırsey bu zamana kadar bende acaba bu hamılelık belırtısı olabılırmi

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    neden kımse 1 cevap bıle yazmadı :(

3. sumsuk

sumsuk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    canım büyük ihtimalle hamilesin aynısı bendede oldu adetine kaç gün var

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ınsallahhh canım adetım eylül 2 si olucam

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Anlattıkların hamilelik belirtisi gibi ama en iyisi biraz daha bekleyip kan testi yaptırman olucak galiba.İnşallah gelmiştir bebişin.

6. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

amın ınsallahh yorumlarınız ıcın tesekkur ederım

7. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Ben suan yeni hamileyim ama, bende bu belirtiler hic olmamisti normal edet olacakmisim gibi hissediyordum, fakat hamile kalmadan 5 - 6 ay onceydi sanirim, ayni senin yasadiklarini yasamistim bende... ve nerdeyse kesin hamileyim gozuyle bakiordum cunku daha once hic olmayan birseydi lekelenme...o ay aksilik gibi adetimde bir iki gun gecikince cok umutlanmistim ama sonra regl oldum ....Yani hic belli olmuyor... normalde bu hamilelik belirtisi evt ama , benimki gibi de olabilir, o yuzden bence kendini cok sartlama,Regl gununu bekle, simdiden yorma kafani hakkinda hayirlisi neyse dogru zamanda muhakkak olacaktir, Allah gonlune gore versin,

8. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Allah bebegıne kavustursun ...Insallah hayırlısıyla banada bır melek nasıp olur

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    tatlım farkındaysan tam 14. gününe denk gelmiş. bence o kanama senin yumurtan çatladığı için olmuş.:yumurta:bazen yumurta çok fazla büyür ve çatlarken hem şiddetli ağrı yapar hemde küçük kanamalar..

işte tam o gün birlikte olsaydınız şansınız daha yüksek olurdu diye düşünüyorum..:)

çünkü aynısını benim bir arkadaşımda yaşadı. şiddetli karın ağrısından sonra kanaması geldi. biz kadın doğum hastanesinde olduğumuz için hemen doktora gösterdik.ultrasonda baktı ve yumurtan çok gelişmiş o yüzden çatlarken kanama yapmış,eğer bebek düşünmüyorsanız korunun demişti..

10. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bılemıyorum yaaa...bugun sag kasıgımda acayıp batma agrı varrr durulcak gıbı drgıl ytma ıstegı olustu

11. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
tecrubelerınıze ıhtıyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ıhtıyacım var :)

yardımınıza ıhtıyacım var :)

fıkrınıze ıhtıyacım var sacrengımı degıstırmek ıstıyorum ama bı turlu karar veremedım resımlerımı ekleyıp bana fıkır vermenızı ıstıyorum yanı tum renklerı denedım de renk kartelası gıbıyım fındık kabugu az sarısın halım buda sarısın olan halım kahve galıba bu ya kızıl olan esmer olan pembelı olan halım yanı dorelı kahve ya cok...
  2. Asılama yolundaki tecrubelerımız !!!

Asılama yolundaki tecrubelerımız !!!

Slm Melekler, Asilama yontemi ile ilgili acilan konulara baktim fakat, parca parca ve verimsiz olmus gibi, burda asilama yapacak yada daha once yaptirmis, olumlu olumsuz tum deneyimlerimizi paylasalim mi? Ben yurtdisinda yasiyorum,yaklasik 1 yildir bebegimiz olmuodu,tum testlerimizi yaptirdik,bende tum hormonlar,yumurtalar falan cok iyiymis hicbir sorun yok dediler, ama esimin sperm sayisi...
  3. slm yardıma ıhtıyacım var kardeşlerimm

slm yardıma ıhtıyacım var kardeşlerimm

merhabalar biz evleneli 1 sene oldu eşim yurt dısında beni goturmk ısıtyor ama nereye gıtse bıze ev vermıyorlar kımse yardımcıolmuyorr..kırlık daıre bulsak gıtcemm cok sıkıtntı cekıyoruz Allaha sukur bundada hayır vardır bugun 4444 tane salaten tfrıcıye duasına baslıcam bırazdan arkadaslar bana yardımcı olmak ısteyen lutfen okudugu kadar ssayaısını bıldırsın yardımızaa ıhtıyacımm varr ınsallah...
  4. hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz

hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz

:hamis bnde hamis kalmak istiyorum nasil hamile kaldiniz kurler ,tup bebek,asilama v.b lutfen yardim
  5. Arkadaşlar acill tecrubelerinize ihtiyacım var

Arkadaşlar acill tecrubelerinize ihtiyacım var

Gebelik için kan takılı sonucun 79.93 ama refarans değerleri 1000 ile 5000 bin arasi doktora çıkamadım çıkmıştı çünkü şimdi ben hamile degilmiyim...

Sayfayı Paylaş