gebe
  1. acemi anne

acemi anne Forum Okuru

tecrübeli annelerden bebek bakımı tavsiyeleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında acemi anne tarafından paylaşıldı.

selam melekler henüz çiçeği burnunda bir anneyim ve ilk kez anne oluyorum yenidoğan bebek bakımı hakkında bana tecrübelerinizden söz edermisiniz

tecrübeli annelerden bebek bakımı tavsiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeği yazın doğacak annelere tavsiyeler

bebeği yazın doğacak annelere tavsiyeler

Yaz mevsiminde artan hava sıcaklığı, yüksek nem oranı en çok bebeğin doğumu için artık haftaları, günleri sayan anneleri zorluyor. Karındaki artan basınç mide ve barsaklara baskı yapıyor, akciğer ve kalbi zorluyor. Hamilelik ilerledikçe, anne adaylarının solunum ve dolaşımında sıkıntı oluyor. Sık ve zor nefes almak hamileleri çok zorluyor. Karın içindeki basınç artışı ile akciğerlerin...
  2. bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

mustela kullananlar mustela bebek ürünleri kullananlar bübchen bebek bakım seti bakım seti ürünleri forum sevgili anneler ve anne adayları Allah nasip ederse şubatta miniğime kavuşucam inşallah sağlıkla gelsinler tüm bekleyen anneler içinde hayırlı doğumlar diliyorum ben özellikle tecrübeli annelere ve bnm gibi alışveriş için sabırsızlanan adaylara sorma istiyorum hangi marka bakım ürünlerini...
  3. Yeni bebeği olan anne babalara tavsiyeler

Yeni bebeği olan anne babalara tavsiyeler

Yeni doğan bebeğin bakımı korktuğunuz kadar zor değil Yeni bebeği olan genç anne-babalar, hastaneden dönüp evde bebekle baş başa kalınca ne yapacaklarını şaşırıyor. ...Eskisi gibi kalabalık ailelerde yaşanmadığı için, evde bebek bakımında yol gösterecek tecrübeli büyüklerin olmaması korkularını büyütüyor. Bebekteki en ufak bir değişiklik annede büyük korkulara yol açabilmekte ve ebeveyn...
  4. merhaba tecrübeli anneler ve anne adayları

merhaba tecrübeli anneler ve anne adayları

ben 13 hafta 5 günlük hamileyim dün akşam bebeğimin hafif kıpırdadıpnı hissettim.. acaba bebeğim miydi? çok heyecanlıyım. en erken ne zaman tekme atıyor bilgisi olan lütfen yazsın
  5. Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

bu konu uyumayan bebekler için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle ilk kez anne baba olanların sıklıkla yaşadığı bebeklerde uyku sorunu birçok anne babayı çaresiz bırakıyor. Bebeğinizin neden ve niye ağladığını bilemeyip çaresizlikten onunla birlikte ağlayan birçok yeni annelere bu yazımızda çok özel tavsiyeleri paylaşıyoruz. Eğer bebeğiniz sürekli ağlıyorsa ve uyumuyorsa mutlaka bir...

Sayfayı Paylaş