gebe
  1. merveg

merveg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında merveg tarafından paylaşıldı.

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve kasiklarim acayip agriyor. özellikle de sag tarafim . su bi kac gündür de gögüslerim acayip aciyor bazen de uclari sizliyor offff kafayi yemek üzereyim . tecrübeli arkadaslar sizce hamile kalmis olabilirmiyim????

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bunu söylemek icin henüz cok erken, hemen stres yapma hamilesidnir insallah adet gününü bekle bakalim

3. merveg

merveg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse bisey yazmicak sanmistim. cok tesekkür ederim cevap yazdigin icin :) bugün dahil 6 günüm kaldi. bekliyorum ama bakalim insallah olur olmazsa da bi daha ki aya artik. yilmak yok :)))

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olur inş. canım benim bu kez olmasa bile önünüzde zmanınız var çok da üzme kendini yine denersiniz en kısa sürede güzel haberlerini bekliyoruz..

5. merveg

merveg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm insallah güzel haberler verebilirim.

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bunlar erken gebelik belirtileri diyebilirim ama yinede sen adet tarihini bekle bana göre sonuç ne olursa bizleri de bilgilendirirsen sevinirim:)

7. merveg

merveg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah dedigin gibi erken gebelik belirtileridir. günler gecmek bilmiyo sanki sonucu ögrenmek icin sabirsizlaniyorum.. olumlu ya da olumsuz buraya yazicam sonucu :)

8. merveg

merveg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün kasik agrilarimdan süphelenip tahlil yaptirdim ave malesef hamile olmadigimi söyledi doktor :( bu ay olmadi malasef zaten ilk denemede olabilecegini hic düsenimiyodum kismet degilmis önümüzdeki aya bakicaz artik umarim cok uzun sürmez bekleyisim allah isteyen herkese nasip etsin insallah...

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  2. slm arkadaslar  acil cvp lütfen

slm arkadaslar acil cvp lütfen

benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war mi ????????????????????????
  3. Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

arkadaslar duzlesstirici alicam ama karar veremedim kullananlar bi yardimci olabilir mi ?? Braun ES2 Babyliss Pro 230 Remington Bu ucu arasinda kala kaldimmm :(
  4. Usg sonucum acil yardim arkadaslar??

Usg sonucum acil yardim arkadaslar??

Obstetrik usg sonuclarim : Uterus antevert orta hattadir. Endometrial kavite icerisinde ortalama capı 8mm 5 haftanin altinda embriyo ekleri izlenmedi . myometrium homojendir. Sag over boyutlari parankimi normal. Sol over boyutlari parankimi normal. Douglas da on-arka derinligi 7 mm olan serbest mayi izlendi . ne demek bu ??
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş