gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Tedarikçisi greve gitti GM’nin üretimi düştü

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

GENERAL Motors’un (GM) Kanadalı tedarikçisi American Axle & Manufacturing Holdings’de grev başlayınca, otomobil parçaları yetersiz kalan GM’in Amerika ve Kanada’daki üretimi 3’te bir oranında düştü. 2007 yılında günlük ortalama 16 bin araç üreten GM, bu kapasitesini 5 bin araç düşürmek zorunda kaldı. GM’e motor ve şanzıman tedarik eden 10 fabrikanın 10 Mart’tan itibaren kapanabileceği belirtildi. Bu gerçekleşirse GM’in Detroit2teki fabrikasında kullandığı parçalar arasında etkileceklerin sayısı 29’a yükseldi. Geçtiğimiz ayın başında stoğunda 627 bin 600 kamyonu olan GM, bu stok ile bayiilerinin 113 günlük ihtiyacını karşılayabilecek.

hurriyet.com

Tedarikçisi greve gitti GM’nin üretimi düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grev

grev

Çalistiginiz yerdeki çalisanlarin grev yaptiklarini veya genel olarak yapilan bir grevden dolayi bazi islerin aksakligindan ötürü memleketin ve insanlarin zor durumda olduklarini görmek, hislerinize kapilarak bazi hareketlerinizde biraz taskin-lik yaptiginiza ve bundan ötürü etrafinizdakilere zarar ve rahat-sizlik verdiginize, bu hususta daha ilimli hareket etmenize lüzum olduguna isarettir.
  2. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  3. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...

Sayfayı Paylaş