gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tedaş Borç Sorgulama Sayfası

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tedaş, online borç ödeme, nasıl oluyor, nasıl öderim, linki, internet adresi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Elektrik faturalarınız elinize geç ulaşıyorsa ya da posta kutusundan komşunun çocuğu aşırıyorsa dert etmeyin meleklerim :)

Artık pc başından faturalarınızı sorgulatableceksiniz.

Bunun için BURAYA tıklayın ve gerekli bilgileri girin.Borcunuzu anında öğrenin.

Fakat dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var.

Abone no elektrik faturası üzerinde tesisat no diye geçer boşuna abone no diye aramayın.
    Abone numaranızı 11 haneli girmelisiniz yani örnek vermek gerekirse (ÖRNEK : 6234433 ise numaranız 00006234433 şeklinde girilmelidir.)
    İşletme kodunun ilk noktadan önceki kısmının başına sıfır girmeden yazınız.Takip eden kısımlarda başta sıfır varsa, sıfırı kaldırarak yazınız.İki nokta arasında .00. varsa tek sıfır yazınız.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Faydalı oldu bu konu, hemde çok faydalı oldu...
    Bazı dönemlerde faturalarımız gelmiyor, ya da geldiğinde evde olmadığımız için ya çocuklar alıp atıyordur ya da kayboluyordur. O yüzden buradan sorgulama çok iyi oldu:)

Tşkler Sadmin.

3. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler sadmin..

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa çok güzel bi konu olmuş gerçekten bende faturalarımı sorgulamakta sıkıntı çekiyordum artık buradan sorgulayabilicem hemde hiç sıkıntı çekmeden :D:D

teşekkürler sadminimm :deli: :deli:

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok faydali bir sayfa olmus..emeginize saglik sadmin bey...bircok kisinin isine yarayacagindan eminim...

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Herkesin bu tip kısa yolları bilmesi gerek diye düşünüyorum.Elektrik idareleri veznelerinde ki ya da ödeme noktalarında ki kargaşa ancak bu şekilde çözümlenebilir.Herkes borcunu bilir de öyle ödemeye giderse kayda değer bir zaman kaybının önüne geçilir.İnsanımız ne yazık ki rahata alışmış,nasılsa orada öğrenirim diyor ama birkaç faturası ya da aboneliği varsa bunu öğrenmek ciddi bir zaman kaybı yaşatıyor görevlilere.Düşünsenize bir kişide 3 dk zaman kaybı yaşansa 10 kişide 30 dk eder ve 15 dk da görülecek iş 30 dkya çıkar.Az gibi görünen önemli bir vakit kaybı..

Hatırlatma için teşekkür ederiz sayın sadmin..

7. Mertcan

Mertcan Forum Okuru

Merhaba, sizin bu konunuz sayesinde Tedaşta ki borcumuzu öğrendik. İnsan borcunu öğrenince üzülür ama ben öğrenebilsdim diye sevindim yahu :D Sağolun, sizlerin sayesinde, borcumuzun kaç para olduğunu öğrendik:D Tedaş borcumu birde ödeyebilsem tam sevinecem ama Allah kerim diyorum :)
    Başarılarınızın devamını dilerim Meleklermekani.com.

Tedaş Borç Sorgulama Sayfası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağkur borç durumu sorgulama sayfası

Bağkur borç durumu sorgulama sayfası

bağkur borç durumu sorgulama bagkur borç durumu bağkur sayfası sorgulama Uzun zamandır bağ kur borcunuzu yatırmıyor musunuz ? Peki acaba toplam borcunuz ne oldu bunu aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. Bağkur Borcunuzu sorgulamak için BURAYI TIKLAYINIZ.
  2. Bağkur borç sorgulama sayfası

Bağkur borç sorgulama sayfası

bağkur gün toplamı bagkur gün toplamı bağkur borç sorgulama bakurborc bakurborc sorgulama Buradan bağ kura ait olan toplam borçlarınızı sorgulayabilirsiniz arkadaşlarım. İlgili yerleri doldurun ve sorgulatın BURAYI TIKLAYIN
  3. Tedaş Borç Ödeme Sayfası

Tedaş Borç Ödeme Sayfası

tedaş borç ödeme kredi kartı ile Tedaş'a şehirsel bazda internet üzerinden k.kartı ile online şekilde borç ödemek mümkün mü arkadaşlarım. İşimden dolayı bir türlü gidip ödeyemiyorum. Bankaya gidip talimatta veremediğime göre bari iş yerinden k.kartı ile yatırayım diyorum. Varmı bir link yada bir adres.,
  4. Tedaş Online Borç Sorgulama Saygası

Tedaş Online Borç Sorgulama Saygası

Tedaş elektrik faturalarımızı sorgulatarak borçlarımızı ödeyebileceğimiz bir link yada bir sayfa mevcut mu arkadaşlarım =
  5. TEDAŞ Online Borç Sorgulama  Linki Burada

TEDAŞ Online Borç Sorgulama Linki Burada

tedaş, online borç ödeme, nasıl oluyor, nasıl öderim, linki, internet adresi, ile ilgili bilgiler burada melekler Elektrik faturalarınızı bilgisayar başından sorgulatıp borcunuzu öğrenmek ister misiniz melekler? :) Öyleyse BURAYA tıklayın ve gerekli bilgileri girin.Borcunuzu anında öğrenin. Fakat dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var. Abone no elektrik faturası üzerinde...

Sayfayı Paylaş