gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tefal Evolutive

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Modern ve çarpıcı tasarım Ultra Hızlı : 2 büyük fincan suyu 30 sn. de ısıtır
    El yakmayan dış yüzey
    Kireç tutmayan, paslanmaz çelik kaplama gizli rezistans
    360 derece dönebilen kablosuz kullanım

Diğer özellikler
    Benzersiz ve şık dizayn
    2200 Watt
    1,5 lt. kapasite
    Susuz çalışmama emniyeti
    Otomatik kapanma
    Çift taraflı su seviye göstergesi
    Yıkanabilir kireç filtresi
    Menteşeli kapak
    3 farklı renk seçeneği : Mavi, Yeşil ve Sarı

Tefal Evolutive konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tefal' den akıllı makine...

Tefal' den akıllı makine...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tefal' den akıllı makine

Tefal' den akıllı makine

Evdeki herkesi ayrı ayrı düşünen ekmek kızartma makinası. Elektronik kontrol sistemi, ekmeğinizin kızartma seviyesini rahatlıla ayarlayabilir, buz çözme, yeniden ısıtma veya kızartmayı durdurma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. LCD (Likit Kristal Dijital) ekran; Yaptığınız işlemleri ve kızartma süresini saniye saniye gözlemlemenizi sağlar. Hafıza Fonksiyonu; ailedeki herkesin sevdiği...
  3. Dumansız Izgara Tavsiyesi ( Tefal )

Dumansız Izgara Tavsiyesi ( Tefal )

Family Grill Dumansız Izgara Tefalden *Geniş pişirme yüzeyi *Döküm pişirme plakaları *Temizleme kolaylığı *Farklı sıcaklıklarla ayarlanabilen 2 pişirme plakası *Ev içi ve açıkhava kullanımı *Yağsız sağlıklı pişirme Geniş pişirme yüzeyi 8-10 kişilik geniş pişirme yüzeyi sayesinde evinizde arkadaşlarınızla ızgara keyfini paylaşabilirsiniz. Temizleme kolaylığı Çıkartılabilen ve bulaşık...
  4. tefal actifry kullanan var mı

tefal actifry kullanan var mı

Kızlar henüz almadım daha doğrusu aldım ama elime daha ulaşmadı ,p.tesi günü gelir heralde. Bu aleti kullananlardan bana yardımcı olmalarını ve düşüncelerini yazmalarını rica ediyorum. sağolun.
  5. Tefalden Binbir Çeşit Mutfak  Ürünleri

Tefalden Binbir Çeşit Mutfak Ürünleri

tefal mutfak ürünleri tefal mutfak eşyaları Sevgili melekle, özellikle mutfak eşyaları konusunda lider markalardan Tefal ürünleri bayanlar tarafından büyük bir güvenle beğenerek kullanılıyor. Birbirinden farklı fonksiyonlarda geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet veren Tefal mutfak eşyaları içinden sizler için derlediğimiz ürünleri paylaşmak istiyoruz... :)

Sayfayı Paylaş