gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tefo Öldü mü

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tefo öldümü tefo neden öldü öldü mü tevfik mü tefo teyfik tevfik öldü mü, tefo ezel, öldümü [​IMG]
    Neden öldün tefooo neden :D:D Yahu hadi ölmeye öldün, Ali çocuğuyla konuşuyordu ve " tefoyu ben öldürdüm " dedi. Yahu iyide nasıl ? Bu senaristler varya adamı kanser ederler. Büyük ihtimal ile diziden çıkartıldı diye düşünüyorum. Hadi o öldü sardışın hatununa ne oldu :D:D Lan Alii Lan Aliiii :D:D

Artı ben bu Temmuz karakterinden acayip gıcık kapıyorum. Yahu insan bu kadar mı soğuk kanlı olur arkadaş. Katiiiil nanik

Haftaya bakim nasıl geçecek zaman ? Tefo nasıl öldü ? bir fikri olan var mı arkadaşlarım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tefo öldü öldü kuşş oldu uçtu gitti Sadmin, başın sağolsun :D:D Taziye evinin açık adresini verde, başsağlığına gelelim :D:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu bu tefo ölmesin çok gariban çok şeker bi adamdı ya :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Herkess bir gün ölecek yeğennnn [​IMG]

Öldü o, öldü!!! Tefo öldü Sadmin kabullen, ölüm Allah'ın emridir, zamanla alışırsın yeğennn [​IMG]

Tefo Öldü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  2. Ölünce ölmüş mü olacağız?

Ölünce ölmüş mü olacağız?

Karanlıktaymışlar.......... İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... Ne rahat, ne güvenli bir dünyaymış bu... Sıcak, ıslak, sevgi dolu......
  3. ölünce ölmüş mü olacağız?

ölünce ölmüş mü olacağız?

ölünce ölmüş mü olacağız? > Karanlıktaymışlar. > İki embriyo, bir ana rahminde... > Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... > Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... > Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. > Elleri, ayakları belirginleşmiş. > Gözleri çıktıkça meydana, > İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... > Ne rahat, ne...
  4. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  5. deprem dede ölmüş mü ?

deprem dede ölmüş mü ?

Arkadaş deprem dede ölmüş dedi , acaba beni mi kekliyor, yoksa doğru mu? Işıkara öldü mü bilen duyan var mı :S

Sayfayı Paylaş