gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu? Tefriciye miktari 4444 den fazla okunursa duan kabul olur mu? Evet arkadaşlar tefriciye duası bildiğiniz gibi 4444 tane okunmalı peki ya bundan fazlası okunsa kabul olur mu? Bu konuda acil yardım bekliyorum lütfen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olurmu?

tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olurmu?

salavati tefriciye miktari 4444 benimi 4444´dü gecti. dilegim yinede kabul olurmu?
  2. Salatı Tefriciye  4444  Duası Nasıl Okunur

Salatı Tefriciye 4444 Duası Nasıl Okunur

4444 Duasının Okunuşu Nasıldır Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur Merhaba Sevgili Melek'ler, sitemizde de ara ara dileği olan arkadaşalrımız için okuduğumuz Salatı Tefriciye Duası hakkında bu yazımızda bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz sizlere. İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam...
  3. Hamilelerin duası kabul olur mu ?

Hamilelerin duası kabul olur mu ?

Hamilelerin duası kabul olur diyorlar kızlar bu doğ ru mu neye dayanak böyle bişey söylüyorlar ki ? Acaba Allah katında anne olacak yani doğum yapacak bir kadının hamileliği kutsalda ondan mı ? Bilgisi olan var mı :D
  4. tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

Melekler, tefriciye genelde 4444 tane okunur ama mesela okurken şaşırsak ta fazla okusak ne olur, kabul olmaz mı dualar ?
  5. Niyetsiz Oruç Kabul Olur mu?

Niyetsiz Oruç Kabul Olur mu?

niyetsiz oruç, niyet etmeden oruç tutmak, oruca niyet etmek Sual: Gece çalışıyorum. Ramazan orucuna niyet etmeyi unutup yattım. Uyandığımda öğle ezanları okunuyordu. Artık niyet edilmez dediler. Ben de belki bir çaresi vardır diye akşama kadar bir şey yiyip içmedim. Oruçlu gibi durdum. Bu orucu kaza etmem gerekir mi? CEVAP Niyetsiz oruç sahih olmaz. Kaza etmek gerekir. Ancak bunun gibi...

Sayfayı Paylaş