gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tehlike benim diyenler:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Tehlike benim diyenler:)

amaninnnnn tırsstım

3. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tehlike benim diyenler:)

ay asla yapmam aboooo

Tehlike benim diyenler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tehlike

Tehlike

Rüyada kendinizi büyük bir tehlike içinde görmek, son zamanlarda ailenize musallat olan talihsizliklerin artik son bulduguna, bundan sonra korkacak bir sey kalmadigina yorumlanir.Rüyada tehlike içinde olduğunu görmek; herşeyinizi kaybedip çok kötü bir duruma düşmeye işarettir
  2. olsunda tek taş benim olsun diyenler

olsunda tek taş benim olsun diyenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Benim sevgim daha büyük diyenler...

Benim sevgim daha büyük diyenler...

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları biraz zaman aldı ama sonunda başardılar. İkisi de her sabah otobüse bindikleri semtte oturmuyorlardı...
  4. Çocuğum Beni Dinlemiyor Ne Yapmalıyım diyenler için

Çocuğum Beni Dinlemiyor Ne Yapmalıyım diyenler için

Çocuğum Beni Dinlemiyor Çocuğum Söz Dinlemiyor Ne Yapmalıyım 2012 çocuk modası konularımızdan sonra şimdi de çocuk bakımına dair bilgilere yer veriyor ve bu yazımızda çocuğum söz dinlemiyor diyen tüm anne ve babalar için, çocuğum beni dinlemiyor ne yapmalıyım sorusuna cevap veriyoruz Melek'lerim. Çocuğunuza söz dinletme değil çocuğunuzla iletişime geçme amacı taşımalısınız. Bunu...

Sayfayı Paylaş