gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Tehlikeli Hackerler is basinda

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Tehlikeli Hackerler is basinda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. is

is

maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
  2. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  3. Hacker oyunu

Hacker oyunu

http://www.oyuncinim.com/veri/35629435033c4740da76ee7985946d05554a3922a.swf
  4. Hacker Şarkıları

Hacker Şarkıları

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık geri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) msn imi çaldın biliyorum çok ***esin biliyorum bende seni hackliyorum biraz sabreeet o geceler geçmez bensiz titretiyorsun sessiz sessiz msn deyim ama virüssüz biraz sabreet (o şimdi asker) kaderimde bu...
  5. Hacker çetesi

Hacker çetesi

gönderdikleri virüsle vatandaşların banka hesaplarındaki paralarını ceken cete,bu paralarla krallar gibi yaşıyordu.Yakalanmasalardı yurt dışına tatile gideceklerdi.polisin düzenlediği eş zamanlı operasyonla yakalanarak gözaltına alınan hackerler çetesinin 36 elemanından bazıları bu yaz yurt dışına gitmeyi planlıyordu.ancak şimdi tatili ceza evinde gecirecekler:D:D BÜYÜK VURGUN YAPMISLAR...

Sayfayı Paylaş