gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tehlikeli kamyon yonculukları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: tehlikeli kamyon yonculukları

ay bunlar ne be ay ben çok korkarım böle yollardan sanki ben şuan ordayım ay çok korktum yav

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tehlikeli kamyon yonculukları

alahım burasıda neresı..ya yolculukmu yapılır orda..

tehlikeli kamyon yonculukları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Büyük Kamyon

En Büyük Kamyon

en büyük kamyonlar büyük kamyonlar enbüyükkamyon nostalji en kamyon Dünyanın En Büyük Kamyonu
  2. Tehlikeli Bahar...

Tehlikeli Bahar...

Tehlikeli Bahar... Siz de kaybolmak istemiyor musunuz? Unutulmak değil, hiç yaşanmamış olmak...Köşelere saklanmak değil, uzaklara yürümek...Saklambaçta en sona kalıp, sobelenmeden terkedilmek ömür boyu... Şu kısacık baharı doyasıya yaşamak için geride bırakmayı göze alabilir misiniz herşeyi? Ya da ben mi deliyim? Çok tehlikeli bu bahar çook! Çorak toprakların taşlı...
  3. Kamyon Yazilari!!!!

Kamyon Yazilari!!!!

İstedim vermediler; sen şoförsun dediler! (Klasik) Dertlerimle mutluyum Bir de sevenim olsa.. Ömür biter yol bitmez. Miras değil alınteri. Kuzu kurdun yol Ford'un..(Klasik) Alırsın Ford, olursun Lord! Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. (Klasiklerden... Bu yazıyı hem bir kamyon üzerinde, hem de bir fitness salonunun duvarında görmüştüm..) Sevdik mi tam severiz Biz soför...
  4. kamyon yazıları :)

kamyon yazıları :)

A Alırsın Ford, olursun mort.Sensizlik mi? ASLA!.. Allah korusun. Akıllı ol evlat! Alem bana ben sana hasta. Algıda seçiciysem günahım ne? Anılar da anlamsız. Ankete gerek yok eskiler daha iyi. Askerin emaneti. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Aşk çekenin, yol gidenin. B Baba parası değil, 4 yıl lisans, 2 yıl...
  5. Tehlikeli Güzellik

Tehlikeli Güzellik

Bir adada yedi tane dünya güzeli varmış ve bu adaya gelen herkesi öldürüyorlarmış. Bir gün adamın biri adaya düşmüş. Güzeller adama son isteğini sormuşlar, adam öyle birşey söylemiş ki güzeller onu öldürmemiş. Adam ne söylemiş olabilir?

Sayfayı Paylaş