gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

Tek bir kalp olalım sevdiğim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

biraz büyüksün belki çocuk geliyorum sana içimde senin için atan kocaman bir kalp var oysa
    nasıl söylesem bilemiyorum
    galiba utanıyorum
    oysa haykırıyorum içimden SEVİYORUM SEVİYORUMMM....
    bu öylesine büyük bir sevgi ki boyumu ve sınırlarını aşmış
    seninle büyüdüm aslında
    bak kocaman oldum
    artık haykırmanın vakti geldi sevgimi
    senden tek dileğim sevdiğim
    kalbimin kalbinle bütünleşip tek bir kalp olup bizim için atması....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Haziran 2010
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    vayy çiçemm gene döktürmüşün süper yaa emeğine sağlık...

3. nagish

nagish Forum Okuru

uyduruk bişi oldu ama tatlım :) yine de beğenmen beni mutlu etti

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

yok kız gerçekten süper yazmışın yüreğine sağlık:Laie_23:

5. nagish

nagish Forum Okuru

Tek bir kalp olalım sevdiğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Kalbinizi koruyun içinde sevdikleriniz var''

''Kalbinizi koruyun içinde sevdikleriniz var''

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Aydınlı, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bir numaralı ölüm ve iş görmezlik nedeninin kalp ve damar hastalıkları olduğunu söyledi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Avrupa Ateroskleroz Derneğinin 77. Uluslararası Kongresi kapsamında, Sağlık Bakanlığı ve 5 uzmanlık derneğinin işbirliğiyle...
  2. Biz bir masal olalım

Biz bir masal olalım

Bugün bana bir şeyler anlat. Susup dinleyim uzun bir masal olsun anlattıkların. İçine seni ve beni koy. Mavi satırlarla süslensin yazdıkların. Çocuklar gibi mutlu et anlattıklarınla. Tut ellerimden gezintiye çıkar bir parka götür bir deniz kenarına düşsün yolumuz. Martılara simit kırıntıları atalım vapurlardan. Zamanı durdur akmasın mesafeler ayrılıklar girmesin araya. Sen anlat ben...
  3. Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş,

Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş,

bir insanı herhangi biri kırabilir ama bir tek en çok sevdiği acıtabilirmiş çok acıttığında anladım insanı herhangi biri kırabilir ama tek en sevdiği acıtabilirmiş kırabilirama acıttığında anladım birtek Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını,kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, Kendi yolumu çizdiğimde anladım... Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat,...
  4. Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim!

Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim!

kalbimin sana ihtiyacı var sevdiğim Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim! Bunca yorgunluğun üstüne biraz durup dinlenmek istiyor kalbim. Bir omuza yaslayıp başımı azıcık soluklanmak hatta bir ömür boyunca güçlü görünmek adına tuttuğum gözyaşlarımı kollarında serbest bırakmak. Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim! İstediklerim aslında o kadar basit ki belki de bana öyle geliyor. Yaşadığım...

Sayfayı Paylaş