gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Tek care bu diyorsan......

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] sevenload.com

Tek care bu diyorsan...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Onu her şeyden çok seviyor olabilirsiniz, hatta müstakbel eşinizi herkesten iyi tanıdığınızdan da emin olabilirsiniz. Fakat yine de evlilik kararınızı vermeden önce ikinizin de cevaplaması gereken bazı kritik sorular var. Böylece geç olmadan birbirinizin beklentilerini bilebilirsiniz. İlişki uzmanlarına göre sevgililerin pek çoğu evlenmeden önce ilişkileri için kritik olan soruları...
  2. Çılgınım Diyorsanız Bu Nickler Tam Size Göre

Çılgınım Diyorsanız Bu Nickler Tam Size Göre

adamına göre nickler kimine göre kralım kimine yalanım rahat nickler adamına sözler kralım yalanım sözü - Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...! - pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün - KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ] - Her...
  3. huhhhh diyorum bu foto karşında

huhhhh diyorum bu foto karşında

ünlü oyuncu Sarah Jassica Parker bir dizi çekiminde kameraların karşısına nasıl çıktı........ BALKONDAN BALKONA BÖYLE GEÇTİ! SEX AND THE CİTY DİZİSİNİN 'COOL' KADINI SARAH JESSİCA PARKER YA DA DİZİDEKİ ADIYLA CARRİE BRADSHAW BU GÖRÜNTÜSÜYLE HERKESİ ŞAŞIRTTI... Seyircinin son moda giysileri içinde ve sivri topuklu ayakkabıları üzerinde salınarak yürürken gördüğü Parker, bu kez üzerinde...
  4. Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

Kızlar ben emziriyorum ve biranın süt yaptığını duydum.Pek mantıklı gelmedi sonuçta alkol yani.Emziren kadın alkol alırmı hiç ? Bu bilginin doğruluk payı var mı ?

Sayfayı Paylaş