gebe
  1. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Tek gerçeğime eşime hediyem

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında DENİZ-MAVİSİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG] SENİ OKADAR ÇOK SEVMİŞİMKİ HER AN HER SANİYE AKLIMDASIN YANIMDAYKEN BİLE ÖZLÜYORUM SENİ BİR KALABALIKDAYKEN BİLE SENİ ARIYOR GÖZLERİM BEN GÖZÜMÜ SENDE AÇTIM TANIDIĞIMDA DAHA 15 YAŞINDAYDIM VE SENİNLE KAPATACAĞIM İNAN BANA TEK GERÇEĞİM, SENİNLE OLMAKTAN HİÇ PİŞMAN OLMADIM HER GEÇEN YIL SANA DAHADA AŞIK OLDUM BU ŞİİRLERİN HEPSİ SAN GELSİN ÇOCUKLARIMIN BABASI KALBİMİN TEK SAHİBİ SENİ SEVİYORUM ÖMRÜMSÜN CANIMDAN ÖTESİN BİRİCİK EŞİME....

EnCey, *Gizemli Kıs* ve gamselim bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokk güzelll yaaa sevmeyii yürektennn bileniii hep severimm eşinnn cokk şanslı benceee canım.... dilerim mutluluk yagmurundaa şemsiyesiz kalırsınız....

DENİZ-MAVİSİ bunu beğendi.
  3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Allah ömür boyu mutluluğunuzu daim etsin canım.:nazar:

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Allah mutluluğunuzu bozmasın canım :nazar:

5. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaşlar allah herkese benimki kadar mutlu bir evlilik nasip etsin

*Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  6. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok güsel gercekten ama eşin burda deil bunları sadece onla paylaş bence hem nazarda değer:D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir ömür boyu sevgi ve aşk ile bakarsınız birbirinize inşsallah...

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  9. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Ömür boyu mutluluklar diliyorum.... :)

Tek gerçeğime eşime hediyem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçekten Seven Eş

Gerçekten Seven Eş

Olgun insan güzel söz söylemesini bilen insan değil, söylediğini yapan ve yapabildiğini söyleyebilen insandır. Konfüçyüs Kadin her sabah oldugu gibi o günde beyaz degnegi ve el yordami ile otobüse binmisti. soför: -Soldan üçüncü sira bos hanimefendi, dedi. Kadin 32 yasinda güzel bir bayandi ve esi oldukça yakisikli bir deniz subayi idi. Bundan bir kaç ay önce yanlis bir teshis sonucu...
  2. Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok

Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok

ARİŞ Pırlanta, sizi tüm dünyadaki insanlardan ayıran "Parmak izinizi" sevdiklerinize eşsiz bir mücevher olarak hediye edebileceğiniz yeni bir koleksiyon yarattı: Aşkın Mührü Şimdilik 3 yüzük ve 4 kolye olmak üzere toplam 7 üründen oluşan bu koleksiyon, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde farklı ve özel bir hediye almak isteyenler için çok ideal bir hediye seçeneği. Bu mücevher sizin...
  3. Eşi bulunmayan tek ilaç..

Eşi bulunmayan tek ilaç..

* Dünyada en faydalı ilaç, maddi ve manevi bakımdan eşi bulunmayan tek ilaç Kur'an-ı kerimdir. Bilinen bilinmeyen, görünen görünmeyen maddi manevi her hastalığın her derdin devası şifası Kur'an-ı kerimdir. Kur'an-ı kerimin her bir harfi, yüz bin derde yüz bin şifadır. * Müslümana niye bela geliyor? Bunun çeşitli cevabı var. İki ana başlıkta cevabı şöyle: 1) Günahkâr Müslümanların günahlarına...
  4. Eşiniz Gerçekten İdeal Bir Baba mı ???

Eşiniz Gerçekten İdeal Bir Baba mı ???

Sizin babanız nasıl bir babaydı veya eşiniz nasıl bir baba? Bunun cevabını gelin beraber düşünelim... Sizin babanız nasıl bir babaydı veya eşiniz nasıl bir baba? Bunu düşünmenizi isteyeceğim sizden... Çevrenizdeki babalar nasıl bir baba sizce? Aşağıda yazacağım paragrafta bir baba tanımı var... Sizce bu kimin babası? İdeal çocuklar için ideal baba lazım... Bu örnek babayı bakalım tahmin...
  5. Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Sevgilime Ne Hediye Alabilirim Sevgilime Yeni Hediye Seçenekleri Doğum günleri, bayramlar, yılbaşları ya da sevgililer günü geldiğinde bir hediye telaşıdır başlar melekler :) Hediye seçimi zordur. Bir de bu hediye ritüelinin her sene olması, insanı bir zaman sonra ne alacağım stresine sokmaya başlar. Hazır sevgililer günü de geliyorken, biz de sizlere eşiniz ya da sevdiğinize alabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş