gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Tek istediğim ! Yalanlarını Unutmak yaprak gibi savrulup giden aşkımı..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Bir yığın düşünce sarıyor yine bu akşam beni.. -Unuttum.. dediğim anda.. Bir sızıyla..
    Keşke kendime yalan söyleyebilse(ydi)m !
    Ya da dediğim gibi 'unutabilseydim'..
    Seni unutmak;
    Geri dönmek hayata..Kanattığın derin yaralarımı sarmak adeta..
    Seni sew(m)iyorum !
    Lütfen..Bir daha..Gözlerime bakma..
    Kanatma ! Karıştırma düğümleri daha fazla ! Anlamıyormusun ! Yorgun içim ! İçimde başkası varken dışımda başkasıylada olamam.. Ben sen değilim !
    Ne çabuk kırıldı kanatlarım..
    Yapma ! O'na bana sarıldığın gibi sarıldığın ellerinle yeniden bana dokunma !
    Acıdı(m)..Kanadı(m)..Yorgun düştü(m)..Aşk(ım)..
    Unutmak ! Tek istediğim ! Yalanlarını !
    Unutmak yaprak gibi savrulup giden aşkımı..
    Mutlu olmak istiyor(d)um ! Sadece biraz mutluluk..Sen O'nunlayken..Ama ben sensiz(ken)..
    Söylenecek pek söz yok aslında..Kalp Atışların Bile Yalanmış...El/veda !

(alıntı)

Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
Tek istediğim ! Yalanlarını Unutmak yaprak gibi savrulup giden aşkımı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk acısını unutmak

Aşk acısını unutmak

aşk acısını unutmak ALLAH kimseye yaşatmasın aşk acısını,acıların en büyüğüdür insanı acıyla terbiye eder aşkda aşkın acısıda.şimdi belki aramızda aşk acısı çeken meleklerimiz vardır diye yararlı olduğuna inandığım bir konu... aşk acısını daha çabuk unutmaya yarayacak bilgiler umarım işe yarar... Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız...
  2. Kadının aşk yalanları

Kadının aşk yalanları

Kadınların da aşk yalanları en az erkeklerinki kadar kalabalık! Kendini önemli hissettirme, birlikte olduğu erkeği kendine bağlama ya da tam tersi... Konu ne olursa olsun her kadının yalan söylediği zamanlar olur, tabii nedenleri de... Sana kızgın değilim Kadınlar, ilişkilerinde en çok başvurdukları bu yalanı genellikle belirli bir korunma mekanizması oluşturmak için söylerler. Sanki...
  3. Tek İstediğim ''Sen''...

Tek İstediğim ''Sen''...

Verdigin bir damla sevgiye canImi istersen Kıramam SeNi, Baska ask,baska sevgi haramdır bana.. ölürüm yine de Bırakmam SeNi.. Gönlüme kurulmus cehennem olsan yanarim, yıllarca Terketmem SeNi.. Yıksan su dunyayı, yerle bir etsen, en guzel cennetle Degismem SeNi.. Sen zalim olsanda yine cekerim zulmünü yıllarca senin.. askınla ömrümü mahvetsen bile icimden koparıp Atamam SeNi.....
  4. Aşk yalanları...

Aşk yalanları...

Beş Büyük Aşk Yalanı 1- Romantizm şart Eğer “Beni sadece romantik bir ilişki mutlu eder” diye bir bakış açısıyla hayata bakıyorsanız, daha çok bakakalırsınız. Çünkü romantizm, her koşulda, her durumda, hayatın her döneminde insanı mutlu edemez. 2- Yıllar boyu ihtiras Bir ilişkide yakınlık, sevgi, saygı, güven, uyum gibi kavramlarla aşk, cinsellik, ihtiras gibi kavramlar bir arada...
  5. Unutmak istediğiniz bir şeyler mi var?

Unutmak istediğiniz bir şeyler mi var?

Unutmak istediğiniz bir şeyler mi var? Ruhsal detoks yapın zihninizi yenileyin... Geçmişe takılı kalan duygu ve düşünceleriniz yaşama gücünüzü azaltabilir. Ama bu durumu değiştirmek zor değil sadece 10 gün yeter. Psikoterapist Derek Draper ve klinik psikolog Cecilia d'Felice tarafından hazırlanan '10 günlük anı egzersizi'ni siz de deneyin zihninizi arındırın.. BİRİNCİ GÜN...

Sayfayı Paylaş