gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

tek kalp

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

tek kalp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp Krİzİ GeÇİrİyorsunuz Tek BaŞiniza Ne Yapmalisiniz

Kalp Krİzİ GeÇİrİyorsunuz Tek BaŞiniza Ne Yapmalisiniz

Mesai bitti yorgun ve bitkin alde evnize geliyorsunuz.Çok yorgunsunuz ve canınız sıkkın.Birden göğsünüzde başlayan müthiş bi ağrı hissediyosunuz.En yakın hastaneye gieceksiniz ama orası çok uzak.Ne yapmalısınız CEVAP Paniğe kapılmadan kuvvetlice öksürmeye başlayın.Öksürmeden önce her defasında derin bi nefes alın.Buna kalp atışlarınız normale dönünceye kadar devam edin. NEDEN Derin nefes...
  2. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  3. Tek bir kalp olalım sevdiğim

Tek bir kalp olalım sevdiğim

biraz büyüksün belki çocuk geliyorum sana içimde senin için atan kocaman bir kalp var oysa nasıl söylesem bilemiyorum galiba utanıyorum oysa haykırıyorum içimden SEVİYORUM SEVİYORUMMM.... bu öylesine büyük bir sevgi ki boyumu ve sınırlarını aşmış seninle büyüdüm aslında bak kocaman oldum artık haykırmanın vakti geldi sevgimi senden tek dileğim sevdiğim kalbimin kalbinle bütünleşip tek bir...
  4. İrem Derici "Kalbimin Tek Sahibine" Şarkısının Sözleri 2014

İrem Derici "Kalbimin Tek Sahibine" Şarkısının Sözleri 2014

irem derici 2014, irem derici kalbimin tek sahibine, kalbimin tek sahibine şarkısının sözleri Sevgili melekler, şarkıcı İrem Derici ilk olarak 14 Şubat'ta konuk olduğu Beyaz Show'da okuduğu "Kalbimin Tek Sahibine" adlı şarkısıyla sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. Söz ve müziği Hüseyin Boncuk'a, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait olan parçanın çok beğenilmesi üzerine,...
  5. Şahan Gökbakar'dan Müthiş "Kalbimin Tek Sahibine" Yorumu! İzleyin!

Şahan Gökbakar'dan Müthiş "Kalbimin Tek Sahibine" Yorumu! İzleyin!

şahan gökbakar irem derici, kalbimin tek sahibine yorumu, şahan gökbakar haberleri Sevgili melekler, şu günlerde youtubeda tıklanma rekorları kıran bir video var ki, siz de izlediğinizde yerlere yatacaksınız :D:D Komedyen Şahan Gökbakar, şarkıcı İrem Derici'nin "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısını kendine has üslubuyla yorumlamış. Elinde gitarıyle hem çalıp hem söyleyen Gökbakar'ı...

Sayfayı Paylaş