gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

tek kelimeyle burçlar!

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tek kelimeyle burçlar koç burcu: istiyorum
    boga burcu: sahibim

ikizler burcu: düsünüyorum

yengeç burcu: hissediyorum

aslan burcu: fethederim

basak burcu: incelerim

terazi burcu: dengelerim

akrep burcu: arzularim

yay burcu: inaniyorum

oglak burcu: yaparim

kova burcu: biliyorum

balik burcu: seviyorum.

tek kelimeyle burçlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Kelimeyle Aşk

Tek Kelimeyle Aşk

tek kelimeyle aşk sözleri tek kelimeyle aşk kelimelik sözleri sözü kelime AŞK sizin için ne anlam ifade ediyor? Herkes sadece TEK kelime ile ifade etsin. Fikri değişen gelip başka bir ifade de yazabilir tabi daha sonra :)
  2. tek kelimeyle muhteşemler

tek kelimeyle muhteşemler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tek Kelimeyle 'Siz'

Tek Kelimeyle 'Siz'

Koç burcu: istiyorum Boğa burcu:sahibim İkizler burcu: düşünüyorum Yengeç burcu: hissediyorum Aslan burcu: fethederim Başak burcu: incelerim Terazi burcu: dengelerim Akrep burcu arzularım Yay burcu: inaniyorum Oğlak burcu: yaparim Kova burcu: biliyorum Balık burcu: seviyorum
  4. tek bir kelimeyle kendinizi tanımlayın

tek bir kelimeyle kendinizi tanımlayın

kendinizi tanımlayın yalnızca "bir kelime" ile kendinizi anlatın....bize... ??? *bir kelime forumda açıklayabilir noktalama işaretlerinden faydalabilirsiniz..* --------------------------------------------- duygusal asosyal dürüst samimi asabi veya.......... veya..... sükûti

Sayfayı Paylaş