gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Tek Kelimeyle 'Siz'

Konu, 'Burçlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Koç burcu: istiyorum Boğa burcu:sahibim İkizler burcu: düşünüyorum
    Yengeç burcu: hissediyorum
    Aslan burcu: fethederim
    Başak burcu: incelerim
    Terazi burcu: dengelerim
    Akrep burcu arzularım
    Yay burcu: inaniyorum
    Oğlak burcu: yaparim
    Kova burcu: biliyorum
    Balık burcu: seviyorum

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tek Kelimeyle 'Siz'
    Başak burcu: incelerim ... çok doğru..zaten bu huyumdan nefret ediyorum..paylaşım için teşekkürler..:)

Tek Kelimeyle 'Siz' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek kelimeyle burçlar!

tek kelimeyle burçlar!

tek kelimeyle burçlar koç burcu: istiyorum boga burcu: sahibim ikizler burcu: düsünüyorum yengeç burcu: hissediyorum aslan burcu: fethederim basak burcu: incelerim terazi burcu: dengelerim akrep burcu: arzularim yay burcu: inaniyorum oglak burcu: yaparim kova burcu: biliyorum balik burcu: seviyorum.
  2. Tek Kelimeyle Aşk

Tek Kelimeyle Aşk

tek kelimeyle aşk sözleri tek kelimeyle aşk kelimelik sözleri sözü kelime AŞK sizin için ne anlam ifade ediyor? Herkes sadece TEK kelime ile ifade etsin. Fikri değişen gelip başka bir ifade de yazabilir tabi daha sonra :)
  3. tek kelimeyle muhteşemler

tek kelimeyle muhteşemler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. tek bir kelimeyle kendinizi tanımlayın

tek bir kelimeyle kendinizi tanımlayın

kendinizi tanımlayın yalnızca "bir kelime" ile kendinizi anlatın....bize... ??? *bir kelime forumda açıklayabilir noktalama işaretlerinden faydalabilirsiniz..* --------------------------------------------- duygusal asosyal dürüst samimi asabi veya.......... veya..... sükûti

Sayfayı Paylaş