gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Tek KişiLik SahNeM...!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

tek kişilik sahne oyunları tek kişilik komedi oyunları

Bilmem kaçıncı günün bilmem kaçıncı gecesi bu yalnızlıklar komedisinde
    Komedi diyorum çünkü biliyorum düşmüş suratım, boş bakışlarım, nedensiz söylenmiş ve duygusuz sözlerim bir komedinin en saf halini yansıtmakta insanlara…
    Kaçıncı perde bu kaçıncı sahne suflör bile unuttu artık oyunun akışını
    Nasıl bir şey acaba bu tek kişilik gösteride hem oyuncu hem suflör hem yönetmen olmak bilirmisiniz…
    Nasıl bir şey acaba seyircisiz bir oyunda oyun bitmeden alkış beklemek yada salonda kahkahalar duyma umudu bilirmisiniz…
    İşte bu duygularla oynuyorum 27 senedir aynı oyunu işte bu duygularla heyecanlanıyorum her o siyah perdenin kapanır gibi inerken aşağıya dalgalanışını izledikçe
    Ahhhhh…nerde 27 senedir inmeyen o perde bitmeyen bu oyun değişmeyen yalnızlık senaryosu
    Kalbimde dostlarım kalbimde bedenimin her bir hücresinde
    Eğer ki bu oyundan bir sahne izlemek istiyorsanız gözlerimin içine bakın dostlarım
    Göreceksiniz ki başından beri komedi dediğim bu zırvalama aslında hayatın taaa kendisini göstermiş basit bir drama dan başka bir oyun değildir …
    Dedim ya işte bu oyunun yazarı da benim oyuncusu da veee kusura bakmayın dostlar kusura bakmayın
    Benim olduğum bu sahnede benden ve siyah perdeden başka kimseye rol yok…
    Peki ya seyirciler derseniz…
    çok üzgünüm çünkü bu oyun 27 senedir İstanbuL sokaklarında kapalı gişe oynuyor.

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tek KişiLik SahNeM...!
    teşekkürler asqimsin..bu yazıyı okuyan herkes kendinden bir parça bulacaktır..örnğ:ben hayatta kendini tek başına hissetmek kadar kötü ne olabilir ki?ama böylede olsa insan dimdik ayakta olmayı bilmeli birşekilde bir yerden tutunmalı acımasız hayata tek dayanağımız bu olmalı....benim felsefem ne olursa olsun gülmeyi bilmek...(ölüm dışında)
    ellerine sağlık canım....

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tek KişiLik SahNeM...!

gercekten darkangele katiliyorum

emegine saglik canim

Tek KişiLik SahNeM...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz...

Doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz...

doğum gününüze göre tek kelime ile kişiliğiniz KOÇ (21 Mart - 20 Nisan) 21 Mart Berrak 22 Mart Doğrucu 23 Mart Meraklı 24 Mart Sade 25 Mart Dinamik 26 Mart Güvenilir 27 Mart Başlatıcı 28 Mart Masum 29 Mart Gözlemci 30 Mart Uzlaşmaz 31 Mart İnatçı 01 Nisan Ağırbaşlı 02 Nisan İdealist 03 Nisan Dayanıklı 04 Nisan Kararlı 05 Nisan İş bitirici 06 Nisan Deneyci 07 Nisan Coşkulu 08 Nisan...
  2. Nadide Sultan - Tek Kişilik

Nadide Sultan - Tek Kişilik

Zor şey kalpte mücadele kolay kolay kabullenmiyor ayrılık kanayan yara tazeyse hele anlamsız geliyor aklım kararlılığım tutmasam kendimi ağlayyacağim söyle ne istiyor şarkımızz benden neden acıtıyor artık içimi hiç bir gerekçe göstermedeeeen? [Nakarat] Aşk nasıl iki kişilik Göz göre göre delilik Hani hayat müşterekti Üzüntü neden tek kişilikkk... Neden Tek KiŞiLiK???...
  3. :::Aşkı Tek Kişilik Yaşamanın Mevsimi:::

:::Aşkı Tek Kişilik Yaşamanın Mevsimi:::

Aşkı Tek Kişilik Yaşamanın Mevsimi Hayata dair hiçbir şeyin ilgi alanına girmediği dönem başlamıştır. Baharda olsa, yazda olsa yaşadığınız mevsimin adı kıştır. Gidenlerin beraberinde götürdüğü bütün renkler terk etmiştir sizi. Size kalan simsiyah geceler, gri sabahlardır. Sessizliğin hüküm sürdüğü mevsimdir aynı zamanda bu. Bir köşede öylece kıvrılıp göz yaşlarınızı içinize akıtıp...
  4. ölümdür yaşanan tek başına aşk iki kişiliktir..

ölümdür yaşanan tek başına aşk iki kişiliktir..

ölümdür yaşanan tek başına aşk iki kişiliktir Değişir rüzgarın yönü Solar ansızın yapraklar; Şaşırır yolunu denizde gemi Boşuna bir liman arar; Gülüşü bir yabancının Çalmıştır senden sevdiğini; İçinde biriken zehir Sadece kendini öldürecektir; Ölümdür yaşanan tek başına Aşk iki kişiliktir. Bir anı bile kalmamıştır Geceler boyu sevişmelerden; Binlerce yıl uzaklardadır Binlerce kez...

Sayfayı Paylaş