gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tek kollu giyim 2010_2011

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2009 yılı bitmeden ve 2010 yılına girmeden şimdiden 2010 ve 2011 modası belirlendi.Artık modanın hızına yetişilmiyor.Her geçen gün yepyeni tasarımlar biz moda severlere sunuluyor.İşte 2010 ve 2011 yılın moda giyim tarzı tek kollu elbiseler.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bunlar biras uçmuş bence :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    pek bnm tarzim degil :D:D:D

tskler paylasim icin tatlim

Tek kollu giyim 2010_2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Kollu KaldiraÇlarin Tanitilmasi

Tek Kollu KaldiraÇlarin Tanitilmasi

tek kollu kaldıraç kaldıraç soruları tek kollu kaldıraçlar deneyi çeşitleri DENEYİN AMACI: Tek kollu kaldıraçlarda dayanma noktasanın kuvvet ve yükün dışında olduğunu bilme, çift kollu kaldıraçlarda olduğu gibi “Kuvvet x Kuvvet kolu = Yük x Yük kolu “ bağıntısını deney yaparak öğrenmek. HAZIRLIK SORULARI: 1-Ağır bir kaya parçasını kalas yardımıyla...
  2. tek kollu çok güzel elbiseler..

tek kollu çok güzel elbiseler..

tek kollu bluzlar tek kollu bluz elbiseler kol bluz bluzler Yaz için birbirinden şık tek kollu bluzlar... Ben ikinciye bayıldım :)
  3. tek askılı ve tek kollu bluzlar

tek askılı ve tek kollu bluzlar

tek kollu bluzlar tek kollu bluz kol bluz bluzler modelleri Bu yazın modası tek kol modası olacağa benziyor.bluzlar ve elbiseler çoğunlukla tek kollu ve tek askılı olacak.benden söylemesi.buyurunuz;
  4. Tek istediğim ! Yalanlarını Unutmak yaprak gibi savrulup giden aşkımı..

Tek istediğim ! Yalanlarını Unutmak yaprak gibi savrulup giden aşkımı..

Bir yığın düşünce sarıyor yine bu akşam beni.. -Unuttum.. dediğim anda.. Bir sızıyla.. Keşke kendime yalan söyleyebilse(ydi)m ! Ya da dediğim gibi 'unutabilseydim'.. Seni unutmak; Geri dönmek hayata..Kanattığın derin yaralarımı sarmak adeta.. Seni sew(m)iyorum ! Lütfen..Bir daha..Gözlerime bakma.. Kanatma ! Karıştırma düğümleri daha fazla ! Anlamıyormusun ! Yorgun içim ! İçimde...
  5. Kollu battaniye

Kollu battaniye

KOLLU BATTANİYE Artık battaniyelerin kolları var! Evde battaniye keyfi yapmak için en güzel yer herhalde televizyon kanepenizdir. Tabii oturacağınız yer sıcaksa... Ne yazık ki bugünlerde evi yeterince ısıtmak, neredeyse Richie Rich kadar zengin olmakla aynı şey demek. Neyse ki birileri soğuk kış günleri için kollu bir bataniye düşünmüş ve battaniye tarihinde yeni bir devrim başlatmış.

Sayfayı Paylaş