gebe
  1. avgura

avgura Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tek kullanımlık göz farı

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında avgura tarafından paylaşıldı.

Eye majıc ..tek kullanımlık goz farı Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi icin dagitimi tum Turkiyeye yapilmakta imis.

Urunun adı EYE MAJIC..

Iletisimde bulunacaginiz email : [email protected] (Bu kadarina ulasabildim..)

2. dilek86

dilek86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eye majıc ..tek kullanımlık goz farı
    ay cok guzelmis ya acil zamanlarda cok ise yarar avusturyada varmi acaba

Tek kullanımlık göz farı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Kullanımlık İlaç Gibi Ruj

Tek Kullanımlık İlaç Gibi Ruj

Altı değişik renkte ruju bir ilaç ambalajında taşıdığınızı düşünebiliyor musunuz? Cargo'nun tek kullanımlık cep rujları, farklı seçeneklere ihtiyaç duyanlar için ideal.. Tek yapmanız gereken ilaç gibi çıkarıp dudağınıza sürmek
  2. tek kullanımlık sabun

tek kullanımlık sabun

tek kullanımlık sabun tek kullanimlik sabun Hijyen günümüzün sorunu. Bir kullanımlık ve hijyenik şartları yerine getiren ürünler revaçta..Ve işte tek kullanımlık sabun.. 18 metre boyunca mükemmel temizlik. 3-4 cm koparın ve kullanmaya başlayın. Bitkisel bazlı rulo, kullan at sabun.
  3. En Güzel Göz Farı Renkleri....

En Güzel Göz Farı Renkleri....

göz farı çeşitleri, göz farı renkleri, Su farlara bakarmisiniz meleklerim ya, hepsi birbirinden ilginc, birbirinden hos deyilmi... Bazen makyaj yaparken zorlaniyoruz, hangi renkler birbirne uyuyor hangilerini kullansam diye... Iste size bir kac tane öneri.
  4. Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

göz kaleminden far yapımı evde far yapımı Sevgili melekler, eğer koyu renk göz farınız bittiyse ve alacak vaktiniz de yoksa evde kendi kendinize farınızı imal edebilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay bunun için sahip olmanız gerekenler kalın bir göz kalemi, maskara ve karıştırma fırçası. Ayrıntılar aşağıdaki yazımızda... Malzemeler • Kalın bir göz kalemi. Burada dikkat etmeniz gereken...
  5. Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

göz farının kalıcı olması için, göz farı kullanımı, göz farı nasıl sürülür Sevgili melekler, makyajınızı tam tekmil yaptıktan 1-2 saat sonra göz farınızın sadece kalıntılarının kaldığını, ilk sürüldüğü andaki gibi canlı ve renkli durmadığını görürüz. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak, yaptığınız andaki gibi canlı bir makyajınız olsun sitiyorsanız, vereceğimiz ipucunu uygulamanızı tavsiye...

Sayfayı Paylaş