gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

tek kullanımlık sabun

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

tek kullanımlık sabun tek kullanimlik sabun
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hijyen günümüzün sorunu. Bir kullanımlık ve hijyenik şartları yerine getiren ürünler revaçta..Ve işte tek kullanımlık sabun.. 18 metre boyunca mükemmel temizlik. 3-4 cm koparın ve kullanmaya başlayın. Bitkisel bazlı rulo, kullan at sabun.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][​IMG][/FONT]​

tek kullanımlık sabun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  2. Tek Kullanımlık İlaç Gibi Ruj

Tek Kullanımlık İlaç Gibi Ruj

Altı değişik renkte ruju bir ilaç ambalajında taşıdığınızı düşünebiliyor musunuz? Cargo'nun tek kullanımlık cep rujları, farklı seçeneklere ihtiyaç duyanlar için ideal.. Tek yapmanız gereken ilaç gibi çıkarıp dudağınıza sürmek
  3. Tek kullanımlık göz farı

Tek kullanımlık göz farı

Eye majıc ..tek kullanımlık goz farı Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi...
  4. Sabun ki ne sabun..

Sabun ki ne sabun..

Evlerde en çok kullanılan süs eşyası modellerinden sabunluk ev süsleri yeni sezonda firmaları tarafından üretilen farklı modelleri ile karşımıza çıkıyorlar… İşte yeni sezon sabunluk modellerinden bazıları.. çok şeker görünüyorlar..

Sayfayı Paylaş