gebe
  1. beyzi

beyzi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Tek Seans Sonrası 20 Kilo Verdim...

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında beyzi tarafından paylaşıldı.

ZAYIFLAMAK İÇİN YENİ BİR TERAPİ Kilo verme amaçlı olarak, kişinin ihtiyaçlarına göre rezonans terapileri, kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Yapılan işlem kısaca, gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat grubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarf etmeden, otomatikman azalır. İŞTAHINIZ TEK SEANSTA KESİLİYOR
    İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve rezonans terapilerinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak azalttığını fark edeceksiniz. Yedikleriniz "otomatik" olarak azalacak.

Dr. Ersal S. Işık
    Aile Hekimliği Uzmanı
    NEOSANTE NEO.Clinics

Tek Seans Sonrası 20 Kilo Verdim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğuk su içerek 20 kilo verdi

Soğuk su içerek 20 kilo verdi

20 kilo verdim Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown 'Sadece her öğün soğuk su içtim' diyerek sırrını verdi. Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine...
  2. Ünlü Anneler Doğum Sonrası Nasıl Kilo Verdi

Ünlü Anneler Doğum Sonrası Nasıl Kilo Verdi

ünlüler nasıl zayıfladı esra ceyhan nasıl zayıfladı ünlü anneler ve bebekleri kilo veren ünlüler esra ceyhan doğum yaptı Hamilelik sonrası kilo vermek için bir de ünlülere kulak verin... Kadınlar bebek sahibi olduktan sonra kilo vermekte zorlanır. Anneler ünlü olunca kiloları daha çok dikkat çekiyor. Ama Hollywood yıldızları ne doğurmaktan ne kilodan korkuyor. Onların sırrı, diyet ve...
  3. Ezgi Mola Tam 20 Kilo Verdi

Ezgi Mola Tam 20 Kilo Verdi

ezgi mola kiloları ezgi mola ezgi mola haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Ezgi Mola tam olarak 20 kilo verdiğini açıkladı. Çeşme'deki tatili öncesi diyet ve sporla 20 kilo veren Mola, tatil dönüşü Etiler’de Şahan Gökbakar’ın yönetmen kardeşi Togan Gökbakar’la bir araya geldi. Geçen hafta Şahan Gökbakar’ın “‘Ceren ile Celal 2’nin senaryosu üzerinde çalışıyorum” demesinin ardından...
  4. Ultra kavitasyon tek seansta ne kadarlık bir incelme sağlıyor?

Ultra kavitasyon tek seansta ne kadarlık bir incelme sağlıyor?

Tüm dünyada hızla yükselen obezite önemli bir sorun haline gelmiştir. Fazla kilolar ve bölgesel fazlalıkların sağlığı tehdit edecek boyutlara ulaşması, estetik kaygılar insanları farklı arayışlara yönlendirmekte diğer taraftan teknoloji ve sağlık kuruluşları sorunun çözümü için sürekli yeni teknolojiler geliştirmektedirler. Ultra-Kavitasyon da bu ihtiyaca yönelik geliştirilmiş etkin bir yağ...
  5. Gebelik sonrası kilo verenler yardım edin

Gebelik sonrası kilo verenler yardım edin

Hamilelikten sonra kilo verenlerden yardım istiyorum. Arkadaşlarım ben gebelik süresince inanılır gibi değil ama tam tamına 30 kilo aldım. Çocuğum sağlıklı olsun diye deyim yerinde ise değirmen taşı gibi öğüttüm. Şimdilerde ne yapacağım tam bilemiyorum. Kilolarınızı hamilelik sonrasında nasıl verdiniz neler yaptınız sporsa hangi spor lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz. Acil kilo...

Sayfayı Paylaş