gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tek sigarayı 4 kişi içerse :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

tek sigarayı 4 kişi içerse :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 kişi& 1 köprü

4 kişi& 1 köprü

Çeşitli yaşlardan 4 arkadaş Bir gece vakti bir köprüden geçecekler. 1. 10 dakikada 2. 5 dakikada 3. 2 dakikada 4. 1 dakikada geçebilmektedir. Ellerinde sadece 1 fener var ve köprüden aynı anda en fazla 2 kişi geçebilir. Bu insanları karşı tarafa geçerin ama toplam 17 dakikada
  2. saat 4:34:D

saat 4:34:D

saat 5'e geliyo bn gözlerim cin gibi:Dsitede fink atıyom:Dsiteyi talan ettim diyebilirim hatta suanda sitede tek online sahıs benim:D:D kendimi yanlız hissetmedim deil:Dve son sigaramı yarılamıs durumdayım kıractan bulamazsın dinliyorum:D:Doff sigarasız ne halt etcen yat zıbar artık diyom ama uykum yok:((( off simdi memlekette olmak vardı balkonda yıldızların altında göl kenarında kurbagalar...
  3. Atatürk'ün Cevap Veremedigi Tek Kişi

Atatürk'ün Cevap Veremedigi Tek Kişi

Tarihimiz sayısız savaşlarla doludur. Biz bu savaşlardan baş kaldırıp ne memleketi imar edebilmiş, ne de kendimiz refaha kavuşmuşuzdur. Bunun sebebi, bizim suçumuz olduğu kadar düşmanlarımızın da suçudur. Çünkü başta Ruslar olmak üzere düşmanlarımız hep şöyle düşünürlerdi : - Türklere rahat vermemeli ki, başka sahalarda ilerleyemesinler... Bunun için de sık sık başımıza belalar çıkarırlar,...
  4. Uzaya tek yönlü bilet alacak kişi aranıyor!

Uzaya tek yönlü bilet alacak kişi aranıyor!

uzay, astronot, fuze, roket, nasa konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Bugün insanoğlunun aya ayak basışının 40'ıncı yıldönümü. Dünya bunu bir dizi etkinlikle kutlarken NASA, temelli uzayda kalmak üzere yolculuğa çıkacak gönüllü kişiler arıyor. İnsanoğlunun aya ayak basışının yıldönümü ABD'de bir dizi etkinlikle coşkulu biçimde anılıyor. Florida'daki Kennedy uzay üssünden 16...
  5. İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri

İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri

Ekranların yeni dizisi "İçerde" hergeçen gün izleyicinin büyük beğenisini kazanarak kısa süre de fenomen diziler arasına girmeyi başardı. Dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral'dan oluşuyor. Daha önce sizlerle dizi de Sarp karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral resimleri ile birlikte bilgilerini paylaşmıştım....

Sayfayı Paylaş