gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

tek taraflı bir sevgiydi beni sana bağlayan!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

tek taraflı bir sevgiydi beni sana bağlayan! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Tek Taraflı

Gülşen - Tek Taraflı

Yüreğim elimde geldim kapına Al beni kalbinin en kuytularına Söyledim dinlemedin Sustun söylemedin Küstüm uzak duruşuna Sonra affettim Sonra farkettim Ah bu aşk tek taraflı Yar çok inatçı Seni senden istiyorum Bu kalbimin en doğal hakkı
  2. Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Ben sana yetimliğimi sunuyorum...En Sevgili... Yetim Bırakmayacağını Beni...Bile Bile... Alevler Kuşatmış Bak!! Hasret Kokan Gurbetimi.. Sana Ömrümü Sunuyorum..Efendim..Seve Seve... Ben Sana Selamımı Sunuyorum...Can Nebi... Sana Çarpan Yüreğimden..Senin Yüreğine.. Kırık Gönlümde Büyüyen Sevdanla Ayaktayım Şimdi... Sana Aşkı Sunuyorum..Can Efendim..Tüm Hücrelerimle... Ben Sana Selamımı...
  3. bir tek mavi kaldı bende ...

bir tek mavi kaldı bende ...

Aşkımı verdim sana, yüreğimi verdim. Aşk sendin, sen yüreğimdin. Her atışı ...senin iki hecelik ismini fısıldardı. Kimse anlamazdı ama sen duyardın. hak etmiş miydin bunu? Böyle derin bir aşkla sevilmeyi hak etmiş miydin? geç kalmış bir soru bu… Nasıl hissettiysem öyle yaşadım ben aşkımı. Yüreğimi teslim etmemiş olsaydım sana, aşk olmazdı onun adı. Böyle yaşadım ben hep, sen beğensen de...

Sayfayı Paylaş