gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tek yumurtalıkla hamile kalma şansım ne kadar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar herkese. Yumurtalık kistim vardı ve bir süre önce bu sebeple bir yumurtalığım alındı.Şu anda tek yumurtalıkla hamile kalabilirmiyim acaba, şansım ne kadar ?

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki kalabalirsin canım görümcemin kızı sol yumurtalığı çalışmıyoo 2 cocuğu var

3. özüm1

özüm1 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    canım benimde yaklaşık 2buçuk yıl önce kist nedeniyle alındı..hemen hemen 1 buçuk yıldır uğraşıyoruz olmuyor.çeşitli tahlil ve testlerden geçtik eşim ile çok şükür hepsi temiz ama olmuyor işte..artık Rabbime bıraktım inşAllah bizde ANNE ve BABA oluruz :(

4. lalapo

lalapo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    bende kist ameliyatı oldum ama yumurtalıklarım sağlam bende kalamıyorum hamile acaba kalırmıyım bilmiyorumki bunun içinde üzülüyorum.

tek yumurtalıkla hamile kalma şansım ne kadar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

nasıl hamile kalabilirim nasil hamile kalabilirim nasıl gebe kalırım Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri an şaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalabileceğiniz zaman 4 gün...
  2. Rahim filmi sonrası hamile kalma olasılığı ne kadar?

Rahim filmi sonrası hamile kalma olasılığı ne kadar?

rahim filmi sonrası hamile kalan varmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası hamilelilk,rahim filmi ve gebelik hakkında bilgiler HSG bazen kapalı olan tüpün rahim içine verilen madde sayesinde açılmasına sebep olabilir. Bu nedenle HSG sonrası kendiliğinden gebe kalanlar olabilmektedir. İşlemden sonraki 1-2 gün boyunca hasta ara ara hafif kramplar hissedebilir....
  3. Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır arkadraşlarım ?

Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır arkadraşlarım ?

Arkadaşlarım ben geçen ay kürtaj oldum kürtajdan sonra hamile kalma şansım ne kadar var kaç ay sonra tekrar hamile kalabilirim ve neler yapmam gerekiyor acaba bana kürtajdan sonra doktor kontrolü ile hamile kalanlar neler yaptıklarını neler ettiklerini yazibilirler mi teşekkürler.
  4. Yumurtalık yaşlanması hamile kalmaya engelmidir?

Yumurtalık yaşlanması hamile kalmaya engelmidir?

Genç yaşlarda da yumurtalık yaşlanması rastlanan kadın vakalarına rastlamak mümkündür. Genellikle kadınlarda 35 yaşında sonra yumurta rezervinde azalma başlamaktadır. Bu süreç ilerleyerek 45 yaşına kadar devam eder. 45 yaşından yumurta rezerv iyice azalır ve menopoza giriş süreci başlar. Ancak her zaman durum böyle gelişmeyebilir. Reprodüktif (üreme) sisteminiz sizin fark ettiğinizden daha...
  5. Rahim filmi hamile kalma şansını artırıyormu?

Rahim filmi hamile kalma şansını artırıyormu?

Rahim filmi (HSG), sperm ile yumurtanın buluşmasını sağlayan ve bebeğin anne karnındaki yaklaşık 9 aylık hayatını geçireceği mekan olan rahim boşluğunun durumunu incelemek için çekilen röntgen filmidir. Rahim filminin gebe kalmaya etkisi Rahim filmi bir tedavi yöntemi değil, bir tanı yöntemidir. Ancak bütün araştırmalar rahim filmi çekilen hastaların çekimi takip eden birkaç ay boyunca gebe...

Sayfayı Paylaş