gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tekbir giyim 2010

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tekbir giyim tekbir giyim 2010 tesettür 2010 modelleri yaz modelleri Tesettür kıyafette şüphesizki en büyük ve kaliteli markalardan birisi Tekbir dir .Yıllardır verdiği kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Tekbir giyim yeni sezondada tesettürlü hanımlar için birbirinden şık ve kaliteli ve modaya uygun modeller hazırlamış.Kumaşlarının kalitesi modellerinin güzelliği açısından birçok bayanın tercih ettiği Tekbir giyimden son moda tesettür giyimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar.Koleksiyon Sohbahar-Kış koleksiyonu ve modellerde bir o kadar güzel:) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece baştaki triko güzelmiş sağol

3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende baştakini beğendim. diğerleri tarzım değil..

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    kaliteli bi marka olabilr ama gereğinden daha fazla pahalı...teşekkürler paylşm için....

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok beyenmiyorum tekbirin stilini ama yinede alternetif tabi saol paylaşım için

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tekbir giyim

tekbir giyimden asla siyah renkli şeyler almayın soluyo sonrada ortada kalıyonuz marka diye alıyoruz sonra ürünlerinin arkasında durmuyolar kullanıcı hatası deyip yolluyolar sizi onca para ver al sonra çöpe at siyah renkli dedim nasıl olsa digerlerinin soldugu belli olmaz

Tekbir giyim 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tekbir giyim

tekbir giyim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. tekbir giyim eşarp

tekbir giyim eşarp

tekbir eşarp tekbir giyim eşarpları giyim eşarp eşarpları fiyatları DİĞER MODELLERİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
  3. Tekbir giyim modelleri

Tekbir giyim modelleri

tekbir giyim modelleri tekbir giyim hamile kıyafetleri yeni sezon kıyafetleri hamile Tesettürlü bayanların tercih ettiği markalardan biri olan Tekbir giyim yeni sezona yepyeni modelleriyle merhaba dedi. Modellerinin şıklığı ve kalitesi zaten ortada.Tesettürü modern çizgiyle birleştiren firmanın yeni modelleri göz dolduruyor.oldukça şık ve rahat görünün yeni koleksiyon mağazalarda hanımları...
  4. Tekbir kaban 2010

Tekbir kaban 2010

kaban 2010 tekbir kaban tekbir modelleri markaları fiyatları Tekbirin ismini ve kalitesini zaten kullanan çok iyi bilir Kış ayları artık kapıda ve yavaş yavaş bize kendini hissettirmeye başladı bile Tekbir giyim 2010 kaban modellerini hazırladı bile Kumaşlarının kalitesiyle aldığınız ürünleri uzun yıllarca giyebileceğiniz bir marka.soğuk havalardan sizi koruyacak sıcacık tutacak kaban...
  5. Tekbir giyim etek modelleri

Tekbir giyim etek modelleri

Tekbir giyim tesettürlü etek modelleri Türkiye'de en fazla bilindik markaların başında neler geliyor öncelikle onlara bakalım arkadaşlarım. Hatta zikretmeden önce konunun en altından, o bilindik markalara ait tesettür giyim modelleri ile ilgili bilgilerde verelim sizlere. Öncelikle tekbir giyim markası adı altında satılan etek modelleri'ne ulaşmanız ve online şekilde almanız mümkün şu...

Sayfayı Paylaş