gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tekerlek

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerinin iyiye doğru dönmesiyle yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerinin iyiye doğru dönmesiyle yorumlanır. Rüyada bir araba tekerlegi görmek, islerinin yolunda gidecegine delildir. Arabasinin tekerleginin kirildigini görmek, giristigi bir iste zarar edecegine; arabasinin tekerleklerinin tamam ve saglam oldugunu görmek isleri yolunda olduguna delalet eder.

Tekerlek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lastik tekerlek

Lastik tekerlek

Rüyada lastik bir otomobil veya araba tekerlegi görmek, yeni arkadaslarla tanisacagina, bunlardan biri ile bir akrabalik kuracagina isarettir
  2. İlk tekerlek

İlk tekerlek

ilk tekerleği kim buldu MÖ 3500 yıllarında icat edildiği sanılmaktadır. Tekerleğin ilk olarak ne zaman ve nerede ortaya çıktığını kimse bilmemektedir. Fakat MÖ 3500 yıllarında Mezopotamya’ da veya Doğu Avrupa’ da çömlekçiler tarafından kullanıldığına inanılmaktadır. Ulaşımda kullanılan en eski tekerle, MÖ 3200 yıllarına ait bir Mezopotamya resminde görülmektedir. İlginç olan ise tekerlikli...
  3. Tekerleğin icadı

Tekerleğin icadı

Tabiatta hiç bir örneğine rastlanmadığı halde, bize son derece doğal gelen ve modern tekniğin ekseni olacak kadar önemli bir icadı, tekerleği de Güneybatı Asya’ya borçluyuz. Elimize, tekerleğin hangi tarihte icat edildiğini gösterecek hiç bir belge geçmemiştir. Ancak bu aracın günümüze en eski çağlardan geldiği de kesindir. Amerikalı arkeolog Speiser, Gawra’da, M.Ö. 3.000-2.500 yıllarının...
  4. Arabanın hangi tekerleği ?

Arabanın hangi tekerleği ?

Meleklerim nette dolanırken; bu güzel anı ile karşılaştım.. Benim çok hoşuma gitti... Umarım sizlerde beğenirsiniz. :car: insanin hayatinda ilginç anilari mevcuttur. Tabiki benim anilarimin da ilk sirasini mesgul eden bu animin ilginçlik derecesine sizler karar verin... Bizler 4 arkadasiz...Ben, Erdem, Gökhan ve Mehmet...Yedigimizle içtigimiz ayri gitmezdi hiç bir zaman..Sinavlarda kopyalari...
  5. Aracınızın eski tekerleklerini atmayın

Aracınızın eski tekerleklerini atmayın

Saksı fikirleri Eski lastikleri değerlendirme Aracınızın lastiklerini değiştirdiksen sonra atmayıp boyayarak bu lastiklerden saksı örneğini uygulayabilirsiniz meleklerim. Bahçeniz için şık bir saksı modeli olacaktır.

Sayfayı Paylaş