gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tekir Severler Bu Yavrular Kaçmaz

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Kedileri bir de tekirleri seviyorsanız bu yavruları sakın kaçırmayın size sınırsız sevgi vaadiyorlar ;) [​IMG]

Tekirseverler! Bu bebişler kaçmaz! Her ikisi de tam 2 ay evde bakıldılar, annelerinin sütünü emdiler (ki kendisi bir sokak pisisidir). Sağlık kontolünden de tam puan aldılar. Dolayısıyla bu 2 hanımefendi, artık ömürlük evlerinin yolunu tutmaya hazırlar. Sizi gördüklerinde beraberce mırmır şarkı söylemelerine de bayılacaksınız, emin olun! İletişim: 0 505 298 31 79
    Yer: Ankara (Türkiye'ye sahiplendirilebilirler)

Tekir Severler Bu Yavrular Kaçmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu güzellik kaçmaz

bu güzellik kaçmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hüseyin Karadayı severler Bu shaowu kaçırmayın derim

Hüseyin Karadayı severler Bu shaowu kaçırmayın derim

ve işteeee Dj Hüseyin Karadayı Showww renkli ve bi o kadarda güzel geçecek showu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum =)) HÜSEYİN KARADAYI SHOW! TÜRKİYE'NİN EN İYİ, EN POPÜLER VE EN BAŞARILI DJ & PRODUCER'I , HÜSEYİN KARADAYI, 7 MART CUMARTESİ GECCESİ STUDYO 54'Ü ÇILGINCA DANS ETTİRECEK.. Bu özel geccede, HÜSEYİN KARADAYI eşsiz performansını sergilerken DJ CEM YILDIZ'da geccenin diğer...
  3. bu yavruya isim arıyorum....

bu yavruya isim arıyorum....

selam arkadaşlar; eski kuşumu bir çocuğa hediye etmiştim eşimde bana yeni bir kuş aldı ve daha 1 aylık cinsi jumbo olduğu için görünümde normal gözüksede daha ayaklarının üstünde bile zor duruyo uçamıyo. ona bir isim lazım şimdi sizin fikirlerinizi almak istiyorum siz bu yavruya ne isim tavsiye edersiniz?..
  4. Yurtdışından getirdiğim nefis uyğun fiyata ürünler bu fiyata kaçmaz :)

Yurtdışından getirdiğim nefis uyğun fiyata ürünler bu fiyata kaçmaz :)

Ürün özel olarak yurtdışından geldi bu senenin modası military tarzı çok şık ve rahat ayrıca yanında hediye olarakta baykuş küpler ve penti kot görünümlü sıfır tayt hediye edilecektir...Bot ve hediyelerde sıfırdır nakite çok şıkıştıgım için vermek durumundayım...ürün 35 numaradır...
  5. Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

Türk Telekom'dan "Tekno Tekir"

türk telekom, tekno tekir, türk telekomdan yenilik 2014 Sevgili melekler, birkaç gündür ekranlarda dönen Türk Telekom reklamını mutlaka izlemişsinizdir. "Tekno Tekir" maskotuyla yeniliklerini tanıtan Türk Telekom, yeni müşteri yaklaşımını "Mutluluk Evinizde" sloganıyla evlere taşıyor. Türk Telekom'un müşterilerine sunacağı tüm yenilikleri duyuracak olan Tekno Tekir,...

Sayfayı Paylaş