gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teklif sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Teklif sözleri 2012 olsun kısa anlamlı yada facebook ta paylaşılmış olanlarda olabilir. Bir kız var da teklif edeceğim işimi şansa bırakmak istemiyorum teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Teklif sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme teklifi sözleri

Evlenme teklifi sözleri

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  2. Evlilik Teklifi için Sözler

Evlilik Teklifi için Sözler

evlilik teklifi sözleri evlilik teklifi ederken neler söylenmeli evlilik sözleri evlilik teklifi nasıl edilmeli diye merak edenler yazımıza buyrun Evlilik teklifi etmeye mi hazırlanıyosunuz :D:D ozaman ilk işiniz gidip 2012 Tek taş Yüzük Modelleri nden birtane beğeniyor ve alıyorsunuz güzel bir evlilik teklifi için süprizinizi yada güzel bir mekan ayarlıyorsunuz elinizde çiçekler ve son...
  3. Yepyeni Anlamlı Teklif Sözleri Mesajları 2012

Yepyeni Anlamlı Teklif Sözleri Mesajları 2012

teklif sözleri teklif mesajı teklif mesajları Face sayfanızda kullanabileceğiniz, ya da bir türlü açılamadığınız sevdiğinize açılmanızda işinizi kolaylaştıracak sözlerle karşınızdayız :) Birbirinde romantik, değişik teklif sözleri geliyor.. :) Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkarmısın.. Beni tanımassın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni...
  4. En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın
  5. Yepyeni Evlenme Teklifi Sözleri İsteyenler Buraya 2012

Yepyeni Evlenme Teklifi Sözleri İsteyenler Buraya 2012

evlilik teklifi sözleri 2012 evlenme teklifi sözleri Meleklerimize evlilik teklifi yapmak isteyen müstakbel kocalara duyurulur :) Sevdiğinize asla unutamayacağı romantik bir yemek eşliğinde yapacağınız evlilik teklifi inanın onun için çok değerli. Bu sebeple sizler için hazırladığımız evlilik teklifi sözleri 2012 dosyamızı incelemeniz yeterli.. :) Geriye dönüp baktığımızda; sadece...

Sayfayı Paylaş