gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Teklif

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir

Teklif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. Teklif Mesajları

Teklif Mesajları

teklif mesajları 2011 tanışma teklifi mesajları teklif sözleri 2011 sözleri etkileyici tanışma teklifleri DENIZIM DEGIL DALGAM OLURMUSUN? ATESIM DEGIL KULUM OLURMUSUN? ILK SEVDIGIM DEGILSIN AFFET SON SEVDIGIM OLURMUSUN? SANA ARKADASLIK TEKLIF EDECEGIM, SENDEN HOSLANDIGIMI VE HEP SENI DUSUNDUGUMU DUSUNDUYSEN AFERIM, DUSUNMEDIYSENDE DUSUN DERIM. KOCAMAN ZEYTIN GOZLERI, YANAGINDA GAMZESI,...
  4. Minik Osman'a Teklif Üstüne Teklif!

Minik Osman'a Teklif Üstüne Teklif!

öyle bir geçer zaman ki, osman, emir berke zincidi, teklifler, yeni projeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Aranızda Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin minik oyuncusu Osman'ı bilmeyen var mı? O nasıl bir oyunculuktur,nasıl bir gerçekçiliktir? Hele ağlayışı..İnsanın iliklerine işliyor.Sanki gerçekten yaşıyor rolünü.İzleyiciye de yaşatıyor.Eminim pek çoğunuz...

Sayfayı Paylaş