gebe
  1. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

teknik bilgi istiyorum

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında lebensdesinger tarafından paylaşıldı.

merhaba sayın arkadaşlar nasılsınız? umarım yiysinizdir. bu bölümdeki kilitli konunun okuyucu sayısına baktığımda beni hatırladığınızı umuyorum. yedi günlük yasağım bu gün bitti. yedi gün önce yazdığım ve yasaklanmama neden olan konu hakkında bana bilgi verecek misiniz?ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. (konu eklediğinizde parağrafları ve satır başlarını nasıl düzenliyosunuz??)

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 7 günlük banlanma baya iyi gelmiş.... ben şahsen parağraf başına geçmek için enter tuşunu kullanıyorum...
    ayyynen şuan olduğu gibi...
    bak oluyo :)

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    baktın yine olmuyo boşver kardeşim paragrafsız yazıver yazını nolmuşşş...
    merak etme burda dr. öğretmen polis vs. var ama türk dil kurumundan kimse yok..
    yani boşuna sinirlenip etrafındakilere patlama...
    salla gitsin dimi ama :ohh:

4. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tamam sizler okuyosunuz diye benimiçin önemliydi. yoksa ben zaten yazıyorum demi. önemli olan sizlerdiniz sallamam o zaman:)

teknik bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resim Teknikleri detaylı bilgiler burda

Resim Teknikleri detaylı bilgiler burda

kozalak nasıl boyanır Resim Teknikleri Ç İ Z İ M Beyazlığı nedeniyle bir karton ya da tuval üzerinde hemen çalışmaya başlamak zor olabilir. Bu nedenle tuval, genellikle terebentinle seyretilmiş Çiğ Umber ve geniş bir fırçayla kabaca boyanır. Yine, tonu eşit olarak yaymak ve muhtemel küçük boşlukların dolmasını sağlamak için tuvalin üzeri bezle silinir. Başın en üst kısmı bir çizgiyle...
  2. teknik destek istiyorum

teknik destek istiyorum

imdatttttttttt kaç üyenize danıştım cevap vermeyi lütüf saydılar ayrıca o lütüftanda kaçındılar. mod lar mı yoksa bot larmı çoğunlukta fark etmek istiyorum. fark edilmekte istiyorum.sorunum şu efendim. konu açtığımda yazıda ğarağraf ve satır başı yaptığım halde konu eklendiğinde satırlar bir bişrine girmiş görünüyor. bu olay birleşmiş milletler bümyesinde kınanır mı ya da nato askeri...
  3. Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum..

Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum..

Ulke degistiriyorum.. Eskisehirde yasayanlardan bilgi istiyorum.. Kizlar iki ay sonra dugunum var ve ondan sonra eskisehirde yasamaya baslicam. Hollandada dogup buyudugum icin bu benim icin cok buyuk bir adim olacak. Aldigim karardan keisnlikle pisman degilim Turkiyede yasamak herzaman hayalimde vardi ama yinede icimde bi korku var. Haa birde biz adanali oldugumuz icin eskisehirde hic ailemiz...
  4. Istanbulda yaşayanlardan bilgi istiyorum!!!!

Istanbulda yaşayanlardan bilgi istiyorum!!!!

İstanbula şubat ayında atamam gerçeklecek inşallah Deniz kuvetlerinin veya askeriyeye ait ordu evlerinin semt olarak yerlerini biliyorsanız beni bilgilendirir misiniz nerede görevlendirileceğim hakkında tahmin yürütmek istiyorum şimdiden teşekkürler.
  5. lütfeen bilgi istiyorum !!!!

lütfeen bilgi istiyorum !!!!

arkadaşlar african mango isimli zayıflama ürünü kullanan varmı yada bu üründen bir bilgisi olan varsa bana bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar :humble::28:

Sayfayı Paylaş