gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

teknoloji ile ilgili bilmeceler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

teknoloji ile ilgili bilmeceler istiyorum ama acil olursanız çok iyi olur arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

teknoloji ile ilgili bilmeceler
    1- Mikrop, mikroskoba ne demiş?

2- İçimde akrep var, zarar vermeden turlar.

3- Ben iki hasretlinin arasında dururum. Onları konuştururum.

4- Ocak başında kuyu, kuyunun içinde suyu, suyun içinde yılan, yılanın ağzında mercan.

5- 10 klavye, 20 fare, 10 monitör bir araya gelince ne olur?

6- Şarkımı söyledim, sesimi sıkıştırıp bir biçime getirdim.

Cevaplar:

1-Seni gidi röntgenci seni
    2-Saat
    3-Telefon
    4-Lamba
    5-İnternet cafe
    6-Mp3

teknoloji ile ilgili bilmeceler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilmeceler

bilmeceler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. körlerin gözü teknoloji ile açılıyor!

körlerin gözü teknoloji ile açılıyor!

körler için okuma programı körler için cep telefonu görme engelliler cep telefonu programı kenan önalan saat Görme engelliler internette gezinirken, renkleri tanırken, tansiyon ölçerken ve saati öğrenirken yardım istemiyor artık. Hayatlarında ‘konuşan teknoloji’nin yeri büyük... ‘Ben kendi kendime yetmenin, bana verilenle ‘en iyi’ olmanın savaşını veriyorum. Teknoloji, özrümden kaynaklanan...
  3. matematik ile ilgili bilmeceler

matematik ile ilgili bilmeceler

matematikle ilgili bulmacalar matematik ile ilgili bilmeceler matematik ile resimler matematikle bilmeceler bulmacalar matematik ile ilgili bilmeceler konusunda bir kaç örnek vererek yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.
  4. A İle Başlayan Bilmeceler değişik ve güzeller:)

A İle Başlayan Bilmeceler değişik ve güzeller:)

A Harfi İle Başlayan Bilmeceler Bilmeceler A İle Başlayan Bilmece sever misiniz bilmem ama ben küçükken "çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane (Nar)" bilmecesine bayılır ve babamdan, hep bize bilmece sormasını isterdim. Bir çok bilmeceyi de unuttum ne yazık ki:S Sevgili Melek'ler, bu ramazan ayında, oruçluyken vakit geçsin diye ve yeni değişik bilmeceler de öğrenin diye,...
  5. C ile başlayan bilmeceleriniz varmı?

C ile başlayan bilmeceleriniz varmı?

Arkadaşlarımla oyun oynarken lazım oluyor bana c harfiyle başlayan bilmece yazarmısınız acaba, çok olursa daha iyi :D

Sayfayı Paylaş