gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Teknoloji Olmadan Çocuk Olmak

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Teknoloji Olmadan Çocuk Olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80lerde çocuk olmak demek...........

80lerde çocuk olmak demek...........

ayşegül atik fiş reklamı fiş reklamı eski ayşegül atik hayatı ali 80'LERDE ÇOCUK OLMAK... 1980li yıllarda hayatının ilk tecrübelerini yaşamış, ilkokula gitmiş, Kenan Evren´i, Erdal İnönü´yü, Özal'ı tanımış olmak, Ajda Pekkan´ın Alo, Michael Jackson´ın Pepsi reklamlarını hatırlayacak kadar şanslı olmak demek. Big in Japan, The Final Countdown, Eye of The Tiger demek. İcraatın içinden...
  2. **doğu'da çocuk olmak**

**doğu'da çocuk olmak**

doğuda evlilik Yine ağlıyor, Yıldız bakışlı çocuklar, Hayattan vazgeçmişcesine, sanki yılların tüm yükü üzerlerinde... Emek vereceksin yarınların için Alın terin ile varacaksın ulaşmak istediğin yere Haksızlığa boyun eğmeyip Zulüm edene baş kaldıracaksın...! Dört elle sarılacaksın emeğine Okuyacaksın... İnsanı, insanlığı öğreneceksin Bileceksin, seni beni...ve geçmişini......
  3. 90larda Çocuk Olmak (video)

90larda Çocuk Olmak (video)

90larda çocuk olmak, müzikleri, markaları, yiyecekleri, sakızları, nostaljik videolar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 1990 larda çocukluğunu yaşayanlar aşağıda ki videoyu izleyince, eski günlere bir yolculuk yapacaklar ve yüzlerine kocaman bir gülümseme yayılacak..Buyrun...:hıms: http://www.youtube.com/watch?v=mI5H-YV6lKk
  4. Çocukların Sinirli Olmasının Nedenleri

Çocukların Sinirli Olmasının Nedenleri

sinirli çocukla baş etmenin yolları, çocukların sinirli olması, çocuklarda sinir genetikmi Günümüz de birçok kız ve erkek çocuğun oldukça hırçın ve sinirli olduğunu görüyoruz. Hatta büyüklerin birçoğundan bile şu sözü duymuşluğunuz olmuştur"Ben bu kadar çocuk büyüttüm böyle çocuk görmedim" Sizi bilmem ama sinirli bir çocuğa sahip olan ve bu durum karşısında bazen çaresiz kalan...
  5. çocuk sahibi olmak

çocuk sahibi olmak

ben 2.5 yıllık evliyim tüm tahlillerim yapıldı ve bir sıkıntım olmamasına ragmen hamile kalamadım son gittigim doktor klomen verdi bugün başladım.adetin 5.günü başlanıyormuş netten baktım çünkü doktor o bilgiyi ya vermedi yada bn kalabalıktan duyamadım.kullananlara soruyorum yardımcı olurmusunuz dogru zamanda başlamışımdır umarım ve içinde 10 tablet var ama doktor günde bir defa 5 gün iç...

Sayfayı Paylaş