gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

teknolojik bisikletler

Konu, 'Resimleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: teknolojik bisikletler
    vayy beee harıka bunlar cok beyendim benimde bisikletim var cok severım bıskılet sürmesini acaba bunlara bisiklet sürmesi nasıl olur? emegine saglıkkk

teknolojik bisikletler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bisiklet Farları

Bisiklet Farları

bisiklet farları bisiklet farı dinamo fiyatları dinamosu fiyatları dinamosu İki arkadaş gece yan yana bisikletle gidiyorlar. Hızları eşit. Birinin bisikleti büyük tekerlekli, diğerinin küçük tekerlekli. Hangisinin farı daha kuvvetli parlar? NEDEN?
  2. İlk Bisiklet

İlk Bisiklet

ilk bisiklet nerede üretildi 1645 yılında ilk bisiklet patenti Fransız Jean Theson’a, iki kişinin oturarak hareket ettirdiği dört tekerlekli küçük bir alet yaptığı için verildi.1690 yılında Fransız asilzade Sivrao Kontu tarafından, iki tahta tekerleği olan ve “celenfer” adı verilen pedalsız bir bisiklet yapıldı.Daha sonra tahta tekerleklerin yerle temas eden yüzleri demir çemberle kaplandı;...
  3. Teknolojik Takılar

Teknolojik Takılar

Sevgili meleklerim, teknolojinin geliştiği bu küresel ortamda... ((şaka tabi ki böyle bir konuşmaya başlamayı düşünmüyorum korkmayın :D )) Kızlar bu takıları alıp takar mısınız bilmiyorum. Böyle birşey dedim çünkü ben takmazdım :D Sadece çok ilginç bulduğum için sizinle de paylaşmak istedim. :D :huhe: İnsanlar ne tasarlayacaklarını şaşırıyorlar :haha:
  4. Teknolojik Şemsiye

Teknolojik Şemsiye

şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
  5. Bisikletin icadı

Bisikletin icadı

bisikletin tarihçesi bisikletin icadı tarihi icadı kısaca tarihçesi resimli Bisikletin icadı ve tarihi gelişimi, bisikletin icadı ve gelişimi, bisikletin icadı wikipedi, bisikletin icadı kısa, bisikletin icadı kısa bilgi... Sevgili meleklerim, bisikletin icadi ile ilgili istedik ki sizlere kısaca bir bilgi sunalım. Bakın bakalım bisiklet ilk nasıl icat olunmuş :) Bende gençliğimde seneeeee...

Sayfayı Paylaş