gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

teknolojik doğrama tahtası

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

jülyen doğrama aleti doğrama tahtası meyve şekilleri Yemek yaparken doğradığımız malzemenin ne kadar ağırlığı olduğunu bilmek istermisiniz ? O zaman bu doğrama tahtası tam biz melişlere göre. Malzemeyi doğradıkve ağırlığını bilmek istiyoruz. Yada bir yerden yemek tarifi aldık ve orada bize 50 gr. bir malzeme ekleyin diyor. ben şimdi nasıl ayarlıyayım 50 gr. mı derdi bitti.İşte kurtarıcımız. Bu doğrama tahtasının orta kısmındaki yuvarlak alana malzememizi bıraktığımızda ağırlığını ölçüyor. Teknolojinin güzel getirilerinede bir örnekde bu olsa gerek…artık ev işleri gün geçtikçe kolaylaşıyor..nerde o eski ninelerimizin çektikleri..elde çamaşır bulaşık vs..

teknolojik doğrama tahtası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teknolojik Takılar

Teknolojik Takılar

Sevgili meleklerim, teknolojinin geliştiği bu küresel ortamda... ((şaka tabi ki böyle bir konuşmaya başlamayı düşünmüyorum korkmayın :D )) Kızlar bu takıları alıp takar mısınız bilmiyorum. Böyle birşey dedim çünkü ben takmazdım :D Sadece çok ilginç bulduğum için sizinle de paylaşmak istedim. :D :huhe: İnsanlar ne tasarlayacaklarını şaşırıyorlar :haha:
  2. Teknolojik Şemsiye

Teknolojik Şemsiye

şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
  3. Kesme Tahtası

Kesme Tahtası

Bu kesme tahtası, şık ve kullanışlıdır. Tasarımda farklı ve tekdüze olmayan renk seçenekleri bulunur. Her mutfakta uygun görünebilir.Mutfakta pratiklik önemlidir. Kolaylık ve fonsiyonellik entegre edilmiş olan mutfak gereçleri kulanış açısından rahatlık sağlar.
  4. Resimli Soğan Doğrama Şekilleri

Resimli Soğan Doğrama Şekilleri

bu konu soğan doğrama şekillerine yer vermektedir. Mutfakların vazgeçilmezi soğan, yemeklerden salatalara kadar kullandığımız ve doğal antibiyotik olarak uzmanların tavsiye ettiği bir bitkidir. Her güzelliğin bir ceremesi olduğunu hepimiz biliriz. Soğan da özellikle doğrama aşamasında birçoğumuzu gözyaşları içerisin de bırakır. Bazen soğanı doğrarken dağılır ve doğraması zor bir hale gelir....

Sayfayı Paylaş