gebe
  1. sayginfatmanur

sayginfatmanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

tekrar merhaba... :)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında sayginfatmanur tarafından paylaşıldı.

kızlar merhabalar... üye olalı 1 ayı geçti ama uzun zamandır yoğunluktan dolayı aktif değildim. tekrar merhaba demek istedim. Birde yeğenim blog sayfası açtı isterseniz bakabilirsiniz... :) desteğe ihtiyacı olabilir..:) EDIT BY BEYZA

Başka siteye ait link vermeyin lütfen

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Temmuz 2015
    kader.bal bunu beğendi.
  2. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba kızlar, bende yeniyim. bugün üye oldum. yeni meleğim yanii :)) mesajlara cevap vericem, elimden geldiğince aktif olucam öpüyorum kocaman kocaman :*

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ; Üyeliğiniz hayırlı olsun keyifli paylaşımlar diliyorum ;)

tekrar merhaba... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba :)

merhaba :)

Selam kızlar:ar4fd: Çok keyifli bir siteye benziyor. Bende sizinle paylaşımda bulunmak isterim... İstanbul da oturuyorum. 26 yaşındayım. Muhasebeciyim. 1 sene 8 aylık evliyim.. Henüz çocuk yok. İş güç ev arasında mekik dokuyorum malesef. Hayat bi şekilde koşuşturmacalarla geçip gidiyor.... Hergün "bugün ne yemek pişirsem" derdiyle deli danalar gibi google ile haşır neşir...
  2. merhaba.

merhaba.

merhaba arkadaşlar ben ipek. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım.aranıza benide kabul edermisiniz??
  3. merhaba

merhaba

selam arkadaşlar. ben bu siteyi çok sevdim. aranıza katılmak istiyorum. inşallah güzel dostluklar kurabiliriz..
  4. merhaba

merhaba

Ben bu siteye yeni katıldım ve konu acmak istiyorum nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz
  5. merhaba =))

merhaba =))

merhaba arkadaşlarr..=)

Sayfayı Paylaş