gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tektaşınızı Kendiniz Tasarlayın !

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tektaşmatik tektaş matik

Artık istediğiniz gibi bir tektaş yüzük sahibi olmak elinizde melekler :) Şarkıda geçtiği gibi tektaşınızı sadece kendiniz almakla kalmayacak, kendiniz de tasarlayacaksınız. Bayanlara bu fırsatı veren ise tektaşmatik.com adlı pırlanta tasarım firması. Aşağıda daha önce ısmarlanmış modellerden bazılarını paylaşacağız sizlerle. Eğer siz de kendi takınızı kendiniz tasarlamak istiyorsanız tektaşmatik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz :tik:

Tektaşınızı Kendiniz Tasarlayın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Kendi Modanızı Kendiniz Tasarlayın...

...Kendi Modanızı Kendiniz Tasarlayın...

nişan bohçası süsleme kırlent süsleme bohça süslemeleri münüre türkücüoğlu münire türkücüoğlu Sevgili hanımlar, sizlere keşfettiğim yepyeni bir ürünü paylaşıyorum...artık kısa zamanda çok değişik tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bu tasarımlarla ev ekonominize katkı da sağlayabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=M0KZIlE79qw http://www.youtube.com/watch?v=ARKfRNiWTwE...
  2. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  3. 2011 Tektaş Modelleri

2011 Tektaş Modelleri

tektaş modelleri tek taş modelleri tektaş 2011 tektas Sevgili meleklerim,2011 yılında evlenmeye niyet ednleriniz varsa bir kolaylık yapalım dedim.Biz burada tektaşları beğenelim işin evlenme kısmı size kalsın olmamı :D:D Bu arada en sona kendi tektaşımı koydum.:D Tek taşımı kendim aldım , tek başıma kendim taktım.Girmesinler havaya :orkide::orkide::orkide: Bu da benim ki :deli:...
  4. Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

tek taş tek taş seçimi Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik: 1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir....
  5. Kendiniz Tasarlayın Kendiniz Yapın Nazar Boncuklu Bileklikler...

Kendiniz Tasarlayın Kendiniz Yapın Nazar Boncuklu Bileklikler...

Nazar Boncuklu Bileklik Yapımı Nazar Boncuklu Bileklik Nasıl Yapılır Nazardan korkanlar nazara karşı en güzel bileklik modelleri yapmaya hazır mısınız?İşte kendinizin tasarlayıp yapabileceğiniz üstelik sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye nazar boncuklu bileklik yapmaya başlayalım o zaman..... Kendin yap: Nazar boncuklu bileklik Tüm kötülüklere karşı; şans getirecek,...

Sayfayı Paylaş